Дні активності радіоаматорів Івано-Франківщини

AmiD2di

народу, що в гору йде…»

З 24 по 31 серпня 2014 року радіоаматорами Івано-Франківщини буде проводитися тиждень активності, присв’ячений 158 річниці з дня народження видатного поета і прозаїка І.Я.Франка.

До участі запрошуються всі радіоаматори, не байдужі до національної культурної спадщини Франка, та отримати можливість виконати диплом “КАМЕНЯР”.

Для отримання диплому всім радіоаматорам, які працюють за межами Івано-Франківської області необхідно набрати таку кількість пунктів, яка відповідає кількості років з 1978 р. – моменту написання вірша “Каменярі”. У 2014 році – 136 пунктів.

Пункти нараховуються за зв’язки з радіоаматорами Івано-Франківської області.
Кожне QSO з індивідуальними станціями дає 10 пунктів, з колективними – 20.

Для отримання диплома Івано-Франківським учасникам днів активності, протягом їх проведення, необхідно провести не менше 50 зв’язків з будь-якими аматорськими радіостанціями різними видами роботи та на різних діапазонах.

В діапазонах УКХ та 160 м всім радіоаматорам необхідно провести 5 звязків.

Повтори можливі на різних діапазонах, різними видами випромінювання та дозволяються щоденно.

У день народження І.Я.Франка – 27 серпня, пункти подвоюються.

При виконанні умов протягом однієї доби, на одному діапазоні або одним видом випромінювання, у дипломі робиться відповідна відмітка.
Диплом безкоштовно видається в електронному вигляді, та у паперовому, за домовленістю про оплату поштових послуг з менеджером. За наявності спонсорської підтримки, отримання паперового диплому операторами до 18 років, дитячими колективами, ветеранами війни та інвалідами буде безкоштовне.

Заявка складається в будь-якому текстовому редакторі у вигляді виписки з апаратного журналу та направляється на електронну адресу ur.re1534714126lbmar1534714126@zcc31534714126ru1534714126

Менеджер залишає за собою право перевірки проведених QSO.

Спостерігачам диплом видається на аналогічних умовах.
Запрошуємо до участі у днях активності! 73!!!

Info: UR5SAU з Українського КХ порталу.

It's only fair to share...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0