Звіт про участь US5WFQ та UT3WX в IARU Reg-1 VHF September Сontest

Вітаю!

Я та Андрій UT3WX цього разу спільно прийняли участь в УКХ-св’яті — IARU Reg-1 VHF September Сontest. Враження, одним словом, супер!
Хоча в мене був план поїхати на зручну локацію в гори, я вчасно зрозумів що завжди так щастити, як дотепер, не може і не став сподіватися, що все запрацює без попереднього злагодження. Отож вирішили цей раз працювати на дачі в Андрія під Львовом.
З самого ранку поставили антену — використовували мою експедиційну 2 х 7ел. DK7ZB — щоби встигнути ще і до “Карпатських Далей”.
vkVDHmZ
Розташування, як видно по тому, що дерева на рівні антени, та і сама антена заледве 8 метрів від землі, для УКХ не ідеальне, зате приємно знаходитися в затишному садку. Ось таке вийшло операторське місце.
Aw7qGdu
Апаратура наша складалася із Yaesu FT-817, підсилювача потужності на двох модулях Mitsubishi (120 Вт на виході), блока живлення MeanWell на 29А, та комп’ютера.
В “Карпатських Далях” зробив 13 QSO. Найдальший зв’язок із UR5YCG із KN38KM – 263 км. Це додало впевненості, що все працює як треба.
Далі — “великі” змагання. Працювали кожен своїм кличним знаком позмінно. Я — тільки SSB з вечора  до 2-ї ночі і потім з 9-ї ранку десь до 3-ї дня. Андрій, в основному, телеграфом вночі. Як на наш скромний сетап, малу висоту, та ще і завади з декількох сторін, зв’язки вийшли непогані. В мене найдальше QSO 717 км із S59ABC, JN76TO, в Андрія рекорд — 5P5T із JO64GX, 956 км.
Отак і працювали:
LeGrOpX
hyMxyB7
AVJFP6l
А вночі — романтика…
S3xJ2NJ
По результату маємо такі мапи QSO:
Моя, US5WFQ, 45 зв’язків.
tZB7WrA
Андрієва, UT3WX, 48 зв’язків.
cgu9QrP
Замість висновку. Ці, ще дуже далекі від чемпіонських, досягнення я змальовую для наших колег новачків і не дуже, котрі, можливо, думають що участь в УКХ змаганнях немислима без монструозних антен, скаженої потужності підсилювачів, та не сидячи високо в горах. Ми ж доводимо, що відчути драйв змагань, надихнутися на вдосконалення, і просто класно провести час є далеко не так обтяжливо. Чекаємо більше і більше наших колег, українських радіоаматорів, на УКХ!

It's only fair to share...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0