Команда UY4W на

  Колектив UY4W у змаганнях ,,Польовий День -2014”

 

Колектив  Львівської обласної організації ТСОУ (позивний сигнал UY4W)  у складі   Володимира Швидкого (UR5WMM), Євгена Смірнова (UT1WZ),  Андрія Сашківа (UT3WX), Олександра Довгалюка (UW3WU) для роботи в змаганнях  вибрав позицію у Сколівському районі Львівщини, на вершині гори Бердо (1197м).  Для досягнення поставленої мети намдовелося докласти значних фізичних зусиль, використати наявний досвід злагодженої командної роботи в польових умовах. Довелось 10 разів перевантажувати близько 300 кг спорядження і апаратури з машини в машину. До найближчого села зі Львова ми доїхали заповненим вщент бусом Опель Віваро, а на саму гору – стареньким військовим УАЗом, який теж прийшлося підпихати на одній з ділянок підйому. Дякуємо  водієві Роману Гузію за майстерне керування машиною та гостинний прийом у своїй хаті.

На вершині гори ми дружно і вчасно встигли встановити намети, антени 4х9 елементів діапазону 144 МГц висотою 14,5 метрів, які дистанційно обертались по азимуту за допомогою саморобного електроприводу, та  2х23 елементи діапазону 432 МГц. Конструкції цих антен успішно витримали шквальні пориви вітру та дощу під час змагань. Електропостачання здійснювалось від  електрогенератора потужністю 2,5 кВт. Радіоапаратура складалась зі стареньких трансіверів Kenwood TS-711Е, ICOM – 741А,   підсилювачів близько 500 Вт на кожен діапазон, комп’ютерів.

Вже під час змагань виникла підозра, що не все гаразд з прийомом та передачею на 144 МГц. Зв’язки давались непросто, а РА не розкачувався на всю потужність. Пізніше, вже після повернення до Львова визначили обрив центральної жили живлячого кабеля однієї з 4-х антен стека. Десь при транспортуванні висмикнули з роз’єма. Дуже шкода, але це теж наука. Треба краще фіксувати кабелі.

Змагання пройшли в цілому успішно, не зважаючи на те, що через складну ситуацію в країні було скасовано проведення чемпіонату України на УКХ, який мав відбутися одночасно з міжнародними змаганнями. У зв’язку з цим кількість  учасників з України була меншою, ніж торік. Всього ми провели 83 QSO на 144 та 47 QSO на 430 МГц.  Дальність сягнула 1006 км на 144 МГц (IK5ZWU/6 –  JN63GN)   та 701 км на 432 МГц (S50G – JN76JC). Успішно пройшли випробування електрогенератор, щогли, антени та підсилювачі, виявлені окремі недоліки у підготовці, ми напрацювали великий досвід роботи   у польових умовах, який стане в пригоді у майбутніх спортивних стартах.

dX6zJGh

0FsJCxU

m1YcbRQ

cJrdByP

uaC6Xga

3gFP6f5

MIxUrdv

It's only fair to share...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0