ЗВЕРНЕННЯ ДО РАДІОАМАТОРІВ

ЗВЕРНЕННЯ

організаційного комітету з проведення позачергової звітно-виборчої конференції Ліги радіоаматорів України

Шановні керівники обласних відділень ЛРУ!

Шановні керівники міських відділень ЛРУ!

Шановні керівники радіоклубів!

Шановні члени ЛРУ!

Шановні радіоаматори України!

 

Стан справ в нашій національній організації ЛРУ дійшов до того, що за останні два роки нічого реального для радіоаматорів не робилося, звіти про діяльність керівництва не оприлюднювались, звіти про членські внески, а також про доплати за використання QSL-бюро відсутні, про результати виконання рішень Виконкому теж практично нічого не відомо. Окрім того, керівництво ЛРУ в особі Президента В.В.Грищенко не допустило Ревiзiйну комісію до перевірки обігу готівкових коштів організації. Дійшло до того, що утворилась група зацікавлених осіб, яка 38 сфальшованими голосами, так званої конференції ЛРУ, знову вирішила привести до управління ЛРУ особу, під керівництвом якої, ці всі неподобства відбувалися. Проти проведення такої „конференції” напередодні виступили більшість обласних відділень ЛРУ, цілий ряд громадських радіоаматорських організацій, радіоклубів, колективних та індивідуальних членів ЛРУ. Проте їх голос керівництвом ЛРУ не був почутий, їх думку нахабно, під надуманими приводами, проігноровано. По суті відбулось відверте і цинічне рейдерське захоплення влади в ЛРУ з метою безконтрольного розпорядження внесками членів всеукраїнської громадської організації.

Таким чином, проведення 6-7 вересня 2014 року в Одеській області, так званої звітно-виборчої конференції ЛРУ, було здійснено з грубим порушенням норм частини першої статті 36 Конституції України, пункту 9 статті 9 чинного Закону України «Про громадські об’єднання», пунктів 5.2; 5.6; 5.8; 5.9; 7.2 Статуту ЛРУ. Постійне втягування радіоаматорів – членів ЛРУ в порушення ст. 185-5 „Кодексу України про адміністративні правопорушення” у частині невиконання норм законодавства про об’єднання громадян, викликало справедливе обурення членів ЛРУ та вимогу проведення позачергової звітно-виборної конференції ЛРУ в місті Києві у листопаді-грудні 2014 року з дотриманням норм Статуту ЛРУ та чинного законодавства України.

На підставах вищезазначеного з числа найбільше активних та досвідчених членів ЛРУ та інших радіоаматорів створений організаційний комітет членів Ліги радіоаматорів України з проведення конференції ЛРУ та робочі групи за напрямками підготовки і проведення позачергової звітно-виборної конференції ЛРУ в м. Києві. Така конференція, за своєю суттю, являється Всеукраїнською радіоаматорською конференцією і на неї запрошуються усі представники радіоаматорських напрямків діяльності.

Враховуючи сучасні виклики часу, стан справ в ЛРУ, нові вимоги Закону України «Про громадські об’єднання», які практично вимагають перетворення ЛРУ в сучасне громадське об’єднання рівня інших передових і потужних світових радіоаматорських організацій на конференції, пропонується:

  1. Обрати гідне керівництво ЛРУ, яке здатне навести відповідний порядок та працювати на радіоаматора.
  2. Прийняти рішення про приведення діяльності організації у відповідність до вимог Закону України «Про громадські об’єднання». Зокрема, потрібно прийняти рішення про перехід на організаційно-правову форму «громадська спілка», яка надасть можливість юридичним особам (радіоаматорським, спортивним радіоаматорським, молодіжним радіоаматорським, технічним радіоаматорським організаціям), а також окремим радіоаматорам стати членами організації.

Проект порядку денного позачергової звітно-виборчої конференції ЛРУ наведений у Додатку 1.

Список кандидатів в керівництво ЛРУ та керівництво нового об’єднання – правонаступника ЛРУ наведений у Додатку 2.

Для вирішення зазначених питань потрібно створити умови правової легітимності проведення позачергової звітно-виборчої конференції. Цьому допоможе активна участь у її підготовці обласних відділень ЛРУ, їх структурних підрозділів, а також безпосередня участь кожного члена ЛРУ.

Відповідно до вимог статей 5.8 Статуту ЛРУ позачергова конференція скликається за вимогою 1/3 індивідуальних членів ЛРУ, або за рішенням Ради ЛРУ (ст.5.8 та 5.11). Тому керівникам легалізованих (офіційно визнаних шляхом реєстрації або шляхом повідомлення про утворення) обласних відділень ЛРУ потрібно:

  1. Включити до порядку денного загальних зборів (конференцій) питання про вимогу проведення позачергової звітно-виборчої конференції ЛРУ у листопаді- грудні 2014 року у місті Київ та вибрати делегатівна неї, відповідно до норм представництва. Витяги з протоколу конференції з рішенням про підтримку проведення позачергової конференції та з додатком у вигляді списку присутніх на конференції членів ЛРУ, необхідно направити на адресу керівника Кординаційної Ради організаційного комітету М.Гострого, UT5UT (м.Київ, вул..Урловська, буд.3А кв.122), а їх копії на адресу Ради (офісу) ЛРУ (офіс 29, Пр-кт Перемоги 52/2, м.Київ, 03057).
  2. По можливості, бажано організувати отримання індивідуальних підписів членів ЛРУ у вищезгаданих списках-додатках за формою, яка наведена у Додатку 3.

 

Координаційна Рада організаційного комітету

It's only fair to share...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0