Перше , у 2015 році, засідання ради ЛКК

Про засідання Ради ЛКК від 03.01.2015 року.

На виконання рішень звітно-виборних зборів ЛКК від 19.10.2014 р. мною було узагальнено і відредаговано зауваження і пропозиції учасників  загальних  зборів ЛКК,  щодо нової редакції Статуту ГС ЛКК.Завершений тест було прийнято Радою та передано для подальшої реєстрації.
Секретарю Ради ЛКК ( Р.Терлецькому) доручено в місячний зареєструвати  нову редакцію Статуту ГС ЛКК в Державному реєстрі України.

Крім того, враховуючи ту обставину, що в Україні прийнято Закон Про фізичну культуру і спорт, яким чітко визначено, хто і як, має право проводити офіційні змагання (в тому числі  чемпіонати ).
Учасники розширеного засідання Ради,  у складі 17 членів ЛКК прийняли рішення : Утворити Громадське обєднання   Львівську обласну федерацію радіоспорту
(ГО ЛОФРС)
. Засновниками  виступили 17  активних учасників клубу. На установчих зборах ЛОФРС було прийнято Статут ГО  ЛОФРС,  про що складено відповідний Протокол. Президентом ЛОФРС обрано  м.с. І.М. Кіщука (UT4WA).  Президенту ЛОФРС та секретарю доручено в місячний термін зареєструвати  ГО ЛОФРС  в державному реєстрі .

Після реєстрації , ЛОФРС  буде входити до складу ЛКК і візьме на себе функції КХ та УКХ комітетів, в частині проведення спортивних заходів.

Прийнято рішення про підготовку до святкування 90-річчя з дня становлення Львівського клубу короткохвильовиків.  Утворено оргкомітет , та прийнято рішення: розробити спеціальну дипломну програму в ознаменування цієї дати. Наш колега, член Ради ЛКК,  SP5VJO (Jerzy Ostrovski) вже одержав спеціальний кличный знак SQ89LKK.
Прийнято рішення, до  цієї дати  також одержати  спеціальні кличні знаки в Україні EN90LKK, EM90LKK,  EO90LKK. Крім цих спеціальних кличних знаків, я пропоную всім членам ЛКК, які мають першу категорію дозволу,    одержати спеціальні  кличні знаки  з своїми суффіксами ( EM90WD, EN90WA і т.д.).

На засіданні було розглянуто ряд організаційних питань:
– рішенням Ради ЛКК,  першим заступником голови Ради ЛКК,  обрано Григорія Белика(US5WFO
– заступником голови Ради ЛКК, відповідальним за звязки з PZK,  обрано Збігнева Гузовскі (SP8AUP).

– Затверджено розподіл обов’язків членів Ради.

–  Обговорили питання функціонування офіційного сайту ЛКК , доручено   Г.Белику (US5WFO) впорядкувати доступ до сайту та модерувати його.

–  Прийнято рішення щодо розширення та впорялкування дипломної  програми Львівського клубу короткохвильовиків. Вирішили,  на окремому засідання Ради ,одразу після Різдвяних свят,  зібрати  Раду з одного питання : розгляд та затвердження дипломної програми ЛКК.

Погоджено оплату витрат, пов’язаних з реєстрацією ГО ЛОФРС  та  виготовленням  необхідної атрибутики і символіки для потреб клубу.

Голова Ради ЛКК                                                                                        І. Доскоч,UR5WD

It's only fair to share...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0