Радіоконкурс для дітей з вадами зору.(для вихованців UR4WXQ)

PgMWedr

10 грудня 2014 року в приміщені КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня середня школа-інтернат I-III ст. № 100» для дітей з вадами зору (директор Середа В.Б.) на вул. Івана Франка, 119 відбулися ювілейні (10-ті за рахунком) змагання з радіоспорту серед учнів 7-12 класів.

Такі змагання проводяться з 2010 року два рази на рік – на Великдень та до Дня Святого Миколая. Участь в них беруть учні інтернату – вихованці дитячої колективної радіостанції ім..В.Мархасіна – UR4WXQ – КЗ ЛОР “ЛОЦНТТУМ”(директор Чорненький Ю.В., керівник радіостанції Ігор Адамовський – UR4WG). Діти з інтернату відвідують колективну радіостанцію, де вивчають азбуку Морзе та працюють в радіоаматорському ефірі. Така співпраця між двома навчальними закладами триває з 2008 року.

Постійним спонсором змагань (а це кошти на солодкі призи для дітей) є “Благодійний фонд імені VE6JO/UB5BK” – Виконавчий директор Чліянц Г.А.(UY5XE) Також спонсором цих солодощів став Лупій М.С. (UT7WZ)

Дякуємо нашим меценатам за матеріальну допомогу в проведенні цих змагань, адже такі заходи для дітей з особливими потребами урізноманітнюють їхнє дозвілля й допомагають визначити майбутній фах.

DNBsF71 g98qBbz gMFuHKh hW75eEG p4MTSmj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ігор – UR4WG,
Олександр – UR5WLE
73!

 

It's only fair to share...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0