РЕЗУЛЬТАТ ЗИМОВОГО URDA CONTEST 2015 р.

Поздоровляємо переможців Зимового URDA контеста 2015:
UT7NW Віталій Удод - категорія CW,
UR5VAA Володимир Животовський – категорія SSB,
UT3GP
Сергій Єфіменко – категорія Digital,
UX2HR
Сергій Гарашко – категорія MIX SO,
UR4RWW
Носовська СЮТ – категорія MIX MO,

В змаганнях брали участь три радіаматорські станції з Львівської області.

“Категория A. CW”

 

# Call QSO Score Conf. (%) Name Club
total conf. points mult total
1. UT7NW 62 47 47 29 1363 75,8% Vitalij Udod Ukrainian Contest Club
2. UR4UC 57 39 39 28 1092 68,4% VALERY BASHINSKY
3. UR5VR 51 39 39 26 1014 76,5% Николай Ревякин BLACK SEA CONTEST CLUB
4. US1VM 48 36 36 26 936 75,0% Ошека Сергей Иванович
5. UR5CC 40 32 32 24 768 80,0% Yakov Kharchenko
6. UR5IFM 44 32 32 23 736 72,7% Aleksandr
7. UT3WJ 35 28 28 23 644 80,0% Alexander Vitiv Lviv shortvave club – LKK
8. UY3CC 48 30 30 20 600 62,5% Vladimir Radchuk
9. UA1F 28 24 24 18 432 85,7% Vasily
10. UT7AW 30 24 24 18 432 80,0% Victoria Petrenko UR-QRP Club
11. UT5EDU 31 23 23 16 368 74,2% Sergey Zhukov Ukrainian Contest Club
12. UA4CNJ 24 20 20 16 320 83,3% Скребцов С Ф Saratovskaya Oblast Amateur Radio Club
13. UX3UW 34 18 18 14 252 52,9% Николай Тур
14. RN3K/3 20 16 16 13 208 80,0%
  1. V. Esakov
RCWC
15. UX2IJ 20 16 16 12 192 80,0% Serge V. Anischenko UCWC BSCC UCC UDXC
16. R7KO 12 11 11 11 121 91,7% Nick N. Kudinov
17. UR5RCL 11 9 9 9 81 81,8% Солодовник Е.Н.
18. EW2EG 3 2 2 2 4 66,7% Давидовский А. В.

 

“Категория B. SSB”

 

# Call QSO Score Conf. (%) Name Club
total conf. points mult total
1. UR5VAA 59 48 48 29 1392 81,4% Volodymyr Zhyvotovskyy
2. UR4MOE 52 40 40 27 1080 76,9% Batishchev Oleg
3. UT2EC 44 37 37 29 1073 84,1% Картавых Анатолий,МСУ,1946г KRIVBASS
4. UA3YHG 45 37 37 25 925 82,2% Valeriy SRR
5. RM4HZ 34 27 27 22 594 79,4% Чуркин А Д Russian contest club
6. US5TT 32 23 23 21 483 71,9% Манько Сергій Володимирович
7. US6IKF 27 23 23 20 460 85,2% Protasov Nick DONBASS CONTEST CLUB
8. UV6QAN 28 23 23 19 437 82,1% Nikolay 73
9. UW5EHR 30 22 22 19 418 73,3% Sergey Popriyenko
10. UR5NJW 57 23 23 18 414 40,4%
11. UU8IT 25 20 20 18 360 80,0%
12. UR3VIX 23 17 17 15 255 73,9% Питоня Валентин Иванович
13. UT3EK 20 18 18 11 198 90,0% Nikolaj Tsukarev
14. UA9SMU 12 10 10 6 60 83,3% Prosvirkin Alexander
15. RM6LD 12 9 9 4 36 75,0% Угнич И Г
16. UT8RR 9 7 7 5 35 77,8% VALERIJ GRIGORUK
17. UR3VKR 3 3 3 1 3 100,0% Залоило Евгений Николаевич

 

“Категория C. Digital”

 

# Call QSO Score Conf. (%) Name Club
total conf. points mult total
1. UT3GP 111 97 97 28 2716 87,4% SERGEY EFIMENKO EPC
2. UR5FBM 111 92 92 25 2300 82,9% Vladimir BLACK SEA CONTEST CLUB
3. UT5EPP 92 75 75 20 1500 81,5% НИКОЛАЙ ЯКОВЕНКО KRIVBASS
4. RA1ALC 94 71 71 21 1491 75,5% Alex Ustavnikov
5. UR5SAU 68 62 62 24 1488 91,2% Валентин EPC
6. UT2QQ 71 58 58 23 1334 81,7% Vladislav Geizha 1946 MS SARMAT
7. UR3AC 69 60 60 21 1260 87,0% Victor Rykhlik EPC
8. UR5NP 64 46 46 25 1150 71,9% Игорь Пономарев
9. UX0SX 54 49 49 19 931 90,7% Олег Якушев Прикарпатье
10. HG6IA 47 36 36 24 864 76,6% Tamas Virag
11. UR5LY 52 42 42 19 798 80,8% Victor Borisenko
12. US7KC 60 49 49 14 686 81,7% Alexander Dragunov
13. UR1YDD 48 32 32 19 608 66,7% Denysov Yuriy Bukovina
14. UX0DL 37 32 32 16 512 86,5% Йосиф Биров
15. UR7GM 36 27 27 15 405 75,0% Andy
16. UT4UGD 12 11 11 11 121 91,7% Dmitriy Mayskiy
17. UT5UUV 14 11 11 11 121 78,6% ANDY MOSHENSKY

 

“Категория D. MIX MO”

# Call QSO Score Conf. (%) Name Club
total conf. points mult total
1. UR4RWW 171 139 139 53 7367 81,3% ur5rab ur5ru uz1rm Dima Zolov Station of Young Technicians
2. UR4UWY 124 78 78 42 3276 62,9%

UR3UW Недождий А.Л. 1967 кмс,

UR3UI Петренко С.Г. 1973 1р,

UX3UV Журавель С.М. 1972 1р,

UR4UFD Рыбченко С.Л. 1966 2р

UR4UWY CLUB STATION
3. UR4UXA 85 60 60 32 1920 70,6%

Свитко Анатолій Степанович 1952 КМСУ,

Тельпиш Борис Васильович 1948 КМСУ

Переяслав-Хмельницький СТК ТСО України
4. UT4UYA 29 25 25 19 475 86,2%

Раудин Иван, Орленко Антон,

Заболотный Антон

Radio Club Yunost
5. UT1NWA 20 18 18 13 234 90,0%

1.Гнатовский Владимир Витальевич UT7NS,

2.Фещенко Николай Николаевич UR5NY

6. UT2HZT 11 9 9 8 72 81,8% 3 оператора club satelleit

 

“Категория D. MIX SO”

# Call QSO Score Conf. (%) Name Club
total conf. points mult total
1. UX2HR 197 146 146 49 7154 74,1% Sergij Garashko
2. UT3SO 141 114 114 44 5016 80,9% ОЛЕКСАНДР ПРОЩЕНКО Прикарпатье
3. UR5TL 131 115 115 43 4945 87,8% Софіяк В.Є., 1964, Б/Р
4. UX1VT 116 98 98 49 4802 84,5% Кириченко Павел Николаевич
5. UR5WCQ 90 69 69 41 2829 76,7% Pavel Sakhno
6. UR5EPV 94 74 74 38 2812 78,7% Vasily D. Katrin
7. UR5TEX 81 65 65 39 2535 80,2% Андрій Панасюк
8. UT8AS 78 62 62 36 2232 79,5% Volodymyr Kowaltchuk UR-QRP Club
9. UT7NI 88 59 59 35 2065 67,0% Янчук Владимир Михайлович
10. US5UCC 78 63 63 31 1953 80,8% Leonid Latysh
11. UR3AHF/A 72 58 58 27 1566 80,6% Sergey
12. UR3AFS 100 68 68 23 1564 68,0% Mihail Gubanov UR-QRP Club
13. UR5TLN 74 53 53 28 1484 71,6% Иван
14. RC6U 60 51 51 29 1479 85,0% Алексей Попов Russian contest club
15. UR5WD 70 42 42 32 1344 60,0% Ivan Doskoch, LKK
16. EW8CF 52 41 41 27 1107 78,8% Alexander
17. UR3AHF 64 51 51 20 1020 79,7% Sergey
18. UY2UR 51 42 42 24 1008 82,4% VLADIMIR
19. EU6AA 51 38 38 26 988 74,5% Костюк В.И. KDR
20. RZ3WQ 48 33 33 23 759 68,8% Слепынцев В Н РАТК
21. UT7HM 33 28 28 20 560 84,8% Victor BLACK SEA CONTEST CLUB
22. SP8DHJ 27 21 21 18 378 77,8% Henryk Zuranski
23. UR3QOD 2 1 1 1 1 50,0% Oleh Dudnikov

 

“Z. CHECKLOG”

# Call QSO Score Conf. (%) Name Club
total conf. points mult total
1. UX9Q 44 39 39 28 1092 88,6% Sergii Ukrainian Contest Club
2. UZ1RR 34 26 26 22 572 76,5% Vladimir UCWC
3. UR8GM 7 7 7 6 42 100,0%

 

ВІТАЄМО!

Гл. судья
Сергей Хрипко
UR9QQ
5 марта 2015

Інформацію підготував UT3WJ

It's only fair to share...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0