300 років Львівській пивоварні

ДИПЛОМ « 300 років Львівській пивоварні »

 

Львівська пивоварня – найстаріше в Україні промислове підприємство з виробництва пива.

Історія Львівської пивоварні бере початок з 1715 року, коли монахи – єзуїти побудували у місцевості Клепарів перший в місті промисловий бровар. Промислові будівлі підприємства входять до списку культурних цінностей ЮНЕСКО.

Львівські сорти пива того часу «Bawar», «Porter», «Imperial», «Exportowe» були відомі далеко за межами Львова. Вже у середині XIX ст. Львівська пивоварня увійшла до трійки найкращих пивоварень Австро-Угорської імперії і стала найбільшим підприємством броварської галузі в регіоні.

Якість львівського пива не похитнулась і у радянські часи. Продукція ВАТ «Колос» вважалась найкращою у Радянському Союзі. Такі сорти пива, як «Львівське», «Жигулівське» та «Золота нива», високо цінились шанувальниками цього напою від робітника до кремлівського чиновника.

З 2008 р. ВАТ «Львівська пивоварня» входить до складу групи компаній Carlsberg Group і є одним з найбільших виробників пива в Україні. Її продукція експортується в такі країни як Канада, Молдова, Білорусія, Польща, Іспанія, Італія, ІзраЇль та США.

 

ЛЬВІВСКИЙ КЛУБ КОРОТКОХВИЛЬОВИКІВ,  з нагоди ювілею, буде видавати диплом  « 300 років Львівській пивоварні »

Для отримання диплому необхідно набрати не менше  300 пунктів за зв’язки з радіостанціями Львівщини*, в період з 1 червня 2015 р. до 1 листопада 2015 р. на усіх КХ і УКХ діапазонах, включаючи WARC, будь-якими видами випромінювання :

– за зв’язок з ювілейною станцією EM300WLP нараховується – 50  пунктів, (зв’язок з ювілейною станцією – обов’язковий );

– за зв’язок з членами клубу ЛКК –  25  пунктів (перелік аматорських радіостанцій розміщений на сторінці  http://lkk.org.ua/ індивідуальні-арс / );

– за зв’язок з іншими аматорськими радіостанціями Львівщини – 10 пунктів.

Повторні зв’язки зараховуються на різних діапазонах, а також на одному діапазоні різними видами модуляції.

Пункти подвоюються для станцій, які знаходяться на інших континентах , а також при виконанні диплому тільки на УКХ діапазонах.

Для радіоаматорів – спостерігачів умови виконання диплому аналогічні, тільки в заявці треба вказати кличні сигнали радіоаматора з Львівщини та його коресподента.

 

Заявка, оплата і адреса менеджера диплому

Заявка на диплом  оформляється у вигляді виписки з апаратного журналу.    В заявці потрібно вказати всі основні дані про QSO, кличний сигнал, прізвище, ім’я, поштова адреса з індексом  населеного пункту заявника та висилається дипломному  менеджеру за адресою:

аб.скр. 9190. Львів-31. Україна. 79031.

або на e-mail:          au.li1534763965ame@u1534763965w1wu1534763965

Диплом « 300 років Львівській пивоварні » можна отримати  в електронному             форматі. – безкоштовно.

Вартість паперової версії диплому разом з поштовими витратами:

– для радіоаматорів України : 20 грн.

– для радіоаматорів СНД – еквівалент  2 USD або 3 IRC

– для  радіоаматорів інших країн:  – 5 USD або 6 IRC

Диплом  висилається  рекомендованим листом на адресу, вказану у заявці.

Оплата проводиться методом перерахування необхідної суми на банківську платіжну карту, номер якої буде наданий після отримання та перевірки заявки. В окремих випадках, по домовленості, для переказу коштів може бути використана люба система грошових переказів, доступна менеджеру.

* Кличні знаки Львівської області   UR-UZ+ цифра + суфікс W

 

It's only fair to share...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0