РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ КУБОК ЛЕВА 2015

Протокол

засідання Головної суддівської колегії відкритих змагань на кубок
Львівського міжнародного Клубу короткохвильовиків «Кубок Лева»

3 березня 2016р. м. Львів

Львівська колегія суддів у складі:
головного судді – судді 1 категорії І М. Доскоча
суддів 2 категорії – Кисилевського Л.Н., UR5WHQ
Мезина С. А.,UR5WFJ
секретаря змагань – судді 2 категорії Терлецького Р.В.,
підвели підсумки відкритих змагань на кубок Львівського Клубу короткохвильовиків «Кубок Лева»,які проходили:
-телеграфний тур – 14 березня 2015 року,
-телефонний (SSB) тур – 10 квітня 2015 року.

1. СКЛАД УЧАСНИКІВ

В відкритих змагань на кубок Львівського міжнародного Клубу короткохвильовиків «Кубок Лева» прийняли участь 3 команди колективних радіостанцій та оператори 48 індивідуальних радіостанцій з Молдови, Польщі, Росії і 16 областей України.
Змагання проведено відповідно до вимог «Регламенту радіоаматорського зв’язку України» і «Регламенту відкритих змагань на кубок Львівського міжнародного клубу короткохвильовиків»

2. Переможі серед команд колективних радіостанцій не визначались
через малу кількість учасників даної підгрупи. Колективи команд UR4PWC,
UT7AXA, UT1NWA відзначаються сертифікатами.
3. Переможецем серед операторів індивідуальних радіостанцій телеграфом
визначено UX1VT, з результатом 76 пунктів і нагороджується «Малим Кубком».
4. Переможецем серед операторів індивідуальних радіостанцій телефоном
визначено Панаса А.Г., UR5TEX, з результатом 86 пунктів і нагороджується «Малим Кубком». ( вул . Сахарников,27, м. Теофиполь, Хмельницька обл., 30601 )
5. Абсолютним переможцем Змагань визначено UX1VT з результатом
144 пункта і нагороджується «Кубком Лева ».

6. Всі учасники змагань відзначаются сертифікатами учасників

Білорусь: EU6AA
Польща: SP7FGA, SP9JPA,
Росія: UA1F, UI7K, R7RL, UB1CAK
Україна:
м. Кіровоград : UX1VT, UR5VR, US1VM, UT5VX, UR3VKH
м. Київ: UT5UUV, UT3UV, UT4UYT
м. Дніпропетровськ: UR5EPV, UR6EA, UW5EHR
м. Винниця: UT0NN, UT1NWA
м. Запоріжжя: UV5QR, UV6QAN
м. Луганськ: UR4MF, UX7MR
м. Івано- Франківськ: UT3SO
м. Полтава: UX2HR
м. Тернопіль UY5BQ
м. Луцьк: UR4PWC
м. Суми: UT7AXA
м. Хмельницький: UR5TEX
м. Донецьк: UR7IWW
м. Чернівці: US2YW
м. Миколаїв: UT5ZA

7. Переможці серед операторів від Львова і області:

CW : UT3WX -65 1 місце SSB: UT4WT -64 1 місце
UW1WU -62 2 місце UW1WU -58 2 місце
UT4WT -61 3 місце UR5WFJ -54 3 місце
UT3WJ -43 UR5WKE -48
UR4WG -41 UR5WHQ -42
UR5WDQ -37 UR5WFP -41
UY3WX -33 UY3WX -38
UR5WXN -32 US0WJ -36
UR4WWA -19 UR5WDC -23
UT4WA -16 UR4WXN -11
US5WDV -10
UT4WA -3
UR4WG -0
UR5WD -0

CW+SSB : UT4WT -125
UW1WU -120
UY3WX -71
UR4WXN -43
UR4WG -41
UT4WA -19

Головний суддя Доскоч І.UR5WD
Суддя 2-ї категорії Мезин С. US5WFJ
Суддя 2-ї категорії Кисилевський Л. , UR5WHQ
Секретар Терлецький Р. В., UY3WX

It's only fair to share...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0


Comments

  1. By UW1WU

    • By UR5WD