Чемпіонат України на коротких хвилях телефоном 2016 р

«ЗАТВЕРДЖУЮ»
Президент ЛРУ –
Кириленко А.П. (UT3UY)
« » травня 2016 р.

(Протокол засідання Ради
ЛРУ № 4-16 від ……2016 р.)

ПРОТОКОЛ
засідання Головної суддівської колегії Чемпіонату України з радіозв’язку на коротких хвилях телефоном 2016 р.

__ травня 2016р. м. Київ

Київська колегія суддів у складі головного судді – судді між. категорії Лазарєва І.А. (US0VA), заступника головного судді – судді між. категорії Петровського А.П. (UT5UAQ), та головного секретаря змагань – судді нац. категорії Лякіна А.В. (UT2UB), розглянула підсумки Чемпіонату України з радіозв’язку на КХ телефоном, який відбувся 9 квітня 2016 року.

1. СКЛАД УЧАСНИКІВ

В Чемпіонаті України прийняли участь 21 команда колективних радіостанцій та 105 операторів індивідуальних радіостанцій, які увійшли в залік. Серед учасників змагань 2 МСУМК і МСМК СРСР, 36 МСУ і МС СРСР, 33 КМСУ, що відповідає першому рівню згідно ЄСКУ. Чемпіонат України проведено згідно до вимог «Правил змагань з радіоспорту» та «Регламенту Чемпіонатів України з радіозв’язку на коротких хвилях на 2016 р.»

2. ПЕРЕМОЖЦІ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ (багато операторів – всі діапазони):

1. UT7EZZ (1414) м. Дніпропетровськ
3. UR4UZA (1368) с.Зазим’є Київської обл.
3. UR4RWW (1320) м. Носівка, Чернігівської обл.

Звання «Чемпіон України з радіозв’язку на КХ телеграфом 2016 року» присвоїти команді колективної радіостанції UT7EZZ м. Дніпропетровськ. Команди-призери і члени команд нагороджуються дипломами і медалями відповідних ступенів.

Серед жіночих команд:
1. UR4EYN (1314) м. Орджонікідзе, Дніпропетровської обл.
2. UR4CXI (1122) смт. Ерки, Черкаської обл.
3. UR4RXJ (1100) м. Остер, Чернігівської обл.
Переможця і призерів особистої першості нагородити дипломами і медалями відповідних ступенів.

3. ПЕРЕМОЖЦІ ОСОБИСТОЇ ПЕРШОСТІ (один оператор – всі діапазони):

1. UT7QF (1404) Сєріков І.Д. м. Запоріжжя
2. UX1VT (1396) Кириченко П.М. м. Кіровоград
3. UT5YY (1374) Іволга Г.Г. м. Чернівці

Звання «Чемпіон України з радіозв’язку на КХ телеграфом 2016 року» присвоїти Сєрікову І.Д. UT7QF м. Запоріжжя.
Переможця і призерів особистої першості нагородити дипломами і медалями відповідних ступенів.

4. ПЕРЕМОЖЦІ ОСОБИСТОЇ ПЕРШОСТІ (один оператор – діапазон 80 метрів):

1. UT5EO (846) Згода Д.М. м.Кривий Ріг, Дніпропетровської обл.
2. UR6EA (840) Стецун П.В. м.Кривий Ріг, Дніпропетровської обл.
3. UX0KN (816) Зарицький Л.Я. м.Рівне

Переможця і призерів особистої першості нагородити дипломами і медалями відповідних ступенів.

5. ПЕРЕМОЖЦІ ОСОБИСТОЇ ПЕРШОСТІ (один оператор – діапазон 160 метрів):

1. UT3WX ( 636) Сташків А. м.Львів
2. UR5VR (624) Ревякін М.І. м.Кіровоград
3. US0YA (622) Ванзяк В.В. м.Чернівці

Переможця і призерів особистої першості нагородити дипломами і медалями відповідних ступенів.

6. БАГАТО ОПЕРАТОРІВ – ВСІ ДІАПАЗОНИ

Вищий вихідний показник (ВВП) для категорії «багато операторів – все діапазони» рівний 1336 очок.
Виконання спортивних нормативів:
МСУ – не достатньо різних регіонів
КМСУ – не меньш 1069 набраних очок.
1р. – від 868 і більше набраних очок
2р. – від 735 і більше набраних очок
Для операторів-жінок нормативи зніжуються на 15%
КМСУ – від не меньш 909 набраних очок
1р. – від 738 і більше набраних очок
2р. – від 588 і більше набраних очок

Позивний
П.І.П. Р.н.Звання р.н. Груп. зв+обл. Зарах. Очки

1
UT7EZZ Завертайло П. кмсу 1956 MO 337 666+820 1486 624+790 1414
Дніпропетровськ
Бондаревський Р. кмсу 1975
Гнатко С. кмсу 1975

2
UR4UZA
Тельпіш Б.В.кмсу1949 MO 312 618+820 1438 578+790 1368 с.Зазим’є
Радченко В.П.1р.1956
Тур М.К.кмсу1951
3
UR4RWW Кияниця В.В. мс 1951 MO 282 560+790 1350 540+780 1320 Носівка
Білобловський Г.М.1р.1980

4
UT0AZA Ковальчук О.О. мс 1954 MO 289 572+780 1352 550+770 1320 Глухів
Ковальчук В.О.мс1965
Ковальчук І.О.мс1951

5
UR4EYN Ільїна Д. О . 1р. 2000 MO 288 576+810 1386 534+780 1314 Орджоникидзе
Левченко А.С. 1р.2002
Шулика К. O.1р.2001

6
UR4SYM Гладенко Р. О. мсу 1980 MO 293 572+790 1362 544+770 1314 Ів.Франківськ
Бобик В.В. мсу 1979
Янулявічус А.М.мсу1981

7
UR4VWZ Кузьмович М.В. мсу MO 258 514+810 1324 484+780 1264 Кіровоград
Проценко О.І.мсу1947

8
UR4EWA Сенчуров О.М.мсу 1955 MO 251 502+760 1262 472+760 1232 Кр.Ріг
Овчинніков М.О.мсу1947

9
UR4RZX Неділько С.В. кмс 1977 MO 250 496+760 1256 470+760 1230 Прилуки
Поволоцький Е.А.б/р1963
Пишевський О.Ю.б/р 1973

10
UR4ZXX Яровенко С.В. кмсу 1971 MO 254508+750 1258 478+740 1218 с.Кінецьпіль
Яровенко А.С.б/р1992

11
UR4UWY Недождій А.Л кмсу 1967 MO 269 538+820 1358 478+740 1218 Бориспіль
Журавель С.М 1р.1971
Шостак М.М. 1р.1982

12
UZ1RZZ Бачок О.В.б/р 1957 MO 252 502+760 1262 476+740 1216 Чернігів
Кондратенко В.Д.б/р1952

13
UR4ZYD Козак Ф.М. кмсу 1943 MO 208 412+790 1202 388+790 1178 Очаков
Чудний О.О. кмсу 1981

14
UR3QXX Лінік В. В. кмсу 1953 MO 214 428+740 1168 410+730 1140 Токмак
Рогальский М.Г.1р.1951

15
UR4CXI Величко А.О. 1р. 2002 MO 245 482+740 1222 422+700 1122 смт. Ерки
Строєва Г.Л.1р.2000
Буряк О.І.2р.2001

16
UR4RXJ Кошова Г. 1р. 2002 MO 223 442+740 1182 410+690 1100 Остер
Васько В. б/р2005
Француз В.б/р2005

17
UR4SWF Юскевич В.Б.мс 963 MO 222 438_720 1158 380+680 1060 Ів.Франківськ
Данчук В.Б.кмсу1966

18
UT4MWM Яровой А.В мсу 1959 MO 183 364+670 1034 320+630 950 Алчевськ
Кузьменко А.В.кмсу1955
Куцарський С.Д.кмсу1957

19
UY7AWW Юшков С.В. б/р 1959 MO 133 266+580 846 250+570 820 Конотоп
Бiбiк П.I. б/р1963
Рихлик В.С.б/р1960

20
UT1KWA Тарасович П.М. кмсу 1970 MO 92 180+370 550 168+370 538 Рівне
Конончук О.б/р2000

21
UR4DWP Федько В.Ю кмсу 1956 MO 97 188+400 588 150+350 500 Хуст
Столичь Є.2р.
Кравченко С.2р.

7. ОДИН ОПЕРАТОР – ВСІ ДІАПАЗОНИ

Вищий вихідний показник (ВВП) для категорії «один оператор – все діапазони» рівний 1374 очок.
Виконання спортивних нормативів:
МСУ – від 1305 набраних очок
КМСУ – не меньш 1099 набраних очок.
1р. – від 893 і більше набраних очок
2р. – від 756 і більше набраних очок
Для операторів-жінок нормативи зніжуються на 15%
КМСУ – від не меньш 934 набраних очок
1р. – від 759 і більше набраних очок
2р. – від 643 і більше набраних очок

Позивний П.І.П. Р.н. Звання Груп. зв. зв+обл. Зарах.Очки

1UT7QF Серіков І.Д. мсмку 1964 SOAB 319 636+810 1446 614+790 1404 Запоріжжя
2UX1VT Кириченко П.М. мс 1959 SOAB 310 618+790 1408 606+790 1396 Кіровоград
3UT5YY Іволга Г.Г. кмсу 1955 OAB 309 606+810 1416 574+800 1374 Чернівці
4UX1RX Савченко А. 1р. 1967 SOAB 313 626+780 1406 582+770 1352 Дмітровка
5UR5EDX Грачов С.І. мсмку 1961 SOAB 281 562+790 1352 538+780 1318 Дніпропетровськ
6UT4ZG Кобилко А.В мсу 1972 SOAB 274 548+770 1318 516+760 1276 Миколаїв
7UX1UX Прилипко А.С. мсу 1958 SOAB 300 582+750 1332 554+720 1274 Київ
8UX7CQ Дзюбук О.І. мс 1955 SOAB 252 504+790 1294 480+770 1250 Черкаси
9UR8RFСвистельник О.Г.мсу1960SOAB256512+8001312480+7601240 Остер
10US0YWЧалий В.Г.кмсу1960SOAB256512+760 1272480+750 1230 Чернівці
11UT5NC Стрелков-Серга Ю.кмсу1951SOAB276550+7301280516+7101226 Вінниця
12UY0ZG Губенко М.С.мсу1957 SOAB267 534+7401274504+7201224 Миколаїв
13UY2UQ Мінаков В.А.мсу1953SOAB 250 498+770 1268 470+750 1220Київ
14UY5VA Пино В.Ф.кмсу1945 SOAB 270 540+740 1280 504+710 1214 Вел.Новоселка
15US1VM Ошека С.I.б/р1962 SOAB 267 534+750 1284 492+720 1212 смт.Онуфріївка
16UT0LK Апальков В.Дб/р1951 SOAB 276 552+730 1282 510+700 1210 с.Старовіровка
17UR5ZW Максименко В.В. 1р. 1949 SOAB 259 518+780 1298 478+730 1208 Первомайск
18UT8IO Овчаренко М.М. кмсу 1955 SOAB 229 456+750 1206 432+730 1162 Маріуполь
19UR5TL Софіяк В.Є. б/р 1964 SOAB 225 450+720 1170 440+700 1140 К.-Подільский
20UX0RR Городій К.М. б/р 1962 SOAB 208 416+750 1166 378+740 1118 Чернігів
21UT5EPP Яковенко М. О. мсу 1944 SOAB 213 424+710 1134 398+710 1108 Кр.Ріг
22UX3HA Носач Г.І. кмсу 1945 SOAB 216 430+690 1120 406+690 1096 Хорол
23 UY2RA Касмiнiн Г.В. б/р 1953 SOAB 211 422+730 1152 366+700 1066 Славутич
24 UT5RQ Плешкунов О. б/р 1953 SOAB 183 366+700 1066 348+690 1038 Чернігів
25 UZ2HZ Ігнатов С.Г. мсу 1985 SOAB 186 372+730 1102 344+680 1024 Кременчуг
26 UR5RP Литвиненко О.М. б/р 1969 SOAB 168 336+720 1056 310+710 1020 Чернігів
27 UT3SO Прощенко О.І. 1р. 1952 SOAB 150 200+690 990 288+690 978 Долина
28 UR7RA Гунько С.В. б/р 1982 SOAB 190 380+690 1070 344+630 974 смт.Срібне
29 UR5ROY Хорт Ю.Ю. б/р 1972 SOAB 154 308+690 998 294+660 954 Прилуки
30 UT0CK Никольскій М.В. б/р SOAB 146 292+680 974 284+650 934 Чернобай
31 UT1QQ Тищенко С.С. мсу 1954 SOAB 146 290+660 950 258+640 898 Токмак
32 UR3VKH Курільченко С. б/р SOAB 120 228+670 898 216+640 856 Мартоноша
33 UT3RZ Дубовик В.П. 1р. 1960 SOAB 144 288+610 898 274+580 854 Прилуки
34 UT3SM Ігнатов О.М. кмсу 1958 SOAB 133 262+620 882 240+600 840 Ів.-Франківськ
35 UZ1RM Микула С.М. мсу 1961 SOAB 190 364+490 854 348+490 838 Носівка
36 US0SU Кузнецов В.Т. мс 1937 SOAB 131 258+600 858 232+560 792 Ів.-Франківськ
37 UT5ZL Макаров А.И. б/р 1954 SOAB 121 242+560 802 236+550 786 Южноукраїнськ
38 UR5ZTL Котляр В.І. 1р. 1957 SOAB 115 226+570 796 200+530 730 смт.Врадіївка
39 UR5SO Яценко О.І. б/р 1940 SOAB 100 198+550 748 188+540 728 Долина
40 UR1YAA Чолкан В.М. б/р 1960 SOAB 109 218+560 778 188+500 688 Чернівці
41 US5RK Клименко О.А. б/р 1961 SOAB 135 270+420 690 262+420 682 Сосниця
42 UR5VAV Курильченко І. YL б/р SOAB 80 154+480 634 144+450 594 Мартоноша
43 UT0EK Иваницкий І. А. 1р. 1970 SOAB 78 156+460 616 144+430 574 Кр.Ріг
44 UT8RR Григорук В.Д. б/р 1954 SOAB 77 150+330 480 128+320 448 Сосниця
45 US1ZZ Коваленко Н.А. 1р. 1952 SOAB 74 148+340 488 122+320 442 с.Троіцьке
46 US0ZK Пигина В.В. б/р 1969 SOAB 55 110+390 500 100+340 440 смт.Братське
47 UR7TB Поздняк В.Б. б/р 1946 SOAB 65 130+330 460 98+270 368 Хмельницький
48 UT2QQ Гейжа В.І. мс 1946 SOAB 40 80+240 320 80+240 320 с.Новогорьєвка
49 UR5UGE Романенко П.Д. 2р. 1955 SOAB 43 86+230 316 62+180 242 П.Хмельницький

8. ОДИН ОПЕРАТОР – ДІАПАЗОН 80 МЕТРІВ
Вищий вихідний показник (ВВП) для категорії «один оператор – діапазон 80 метрів» рівний 821 очок.
Виконання спортивних нормативів:
МСУ – від 780 набраних очок, але не нижче 6 місця
КМСУ – не меньш 657 набраних очок.
1р. – від 534 і більше набраних очок
2р. – від 452 і більше набраних очок
Для операторів-жінок нормативи зніжуються на 15%
КМСУ – від не меньш 559 набраних очок
1р. – від 454 і більше набраних очок
2р. – від 384 і більше набраних очок

Позивний П.І.П. Р.н.Звання Груп. зв. зв+обл. Зарах. Очки
1 UT5EO Згода Д.М. мсу 1956 SO80 222 442+440 882 416+430 846 Кр.Ріг
2 UR6EA Стецун П.В. б/р 1969 SO80 216 430+430 860 410+430 840 Кр.Ріг
3 UXOKN Зарицький Л.Я. кмсу 1960 SO80 213 426+430 856 396+420 816 Рівне
4 UR3HC Наконечний М.С. мсу 1961 SO80 206 410+430 840 378+430 808

5 UR5WMM Швидкій В.В. мс 1963 SO80 215 430+420 850 408+400 808 Львів
6 UT7HA Сточный В.М. мсу 1964 SO80 208 410+430 840 384+420 804 Кременчуг
7 US7KC Драгунов О.В. кмсу 1956 SO80 193 386+420 806 364+420 784 Кузнецовськ
8 US0SY Шпільчак Я.М. кмсу 1959 SO80 201 400+410 810 372+410 782 с.Ямниця
9 UR5SD Шпичак А.П.1954 1р. 1954 SO80 200 392+430 822 364+410 774 Снятин
10 UX2HR Гарашко С.М. б/р 1977 SO80 209 418+440 858 374+400 774 с.Стасі
11 UR5TEX Ранасюк А. б/р 1971 SO80 189 372+410 782 344+400 744 Теофіполь
12 UX7UU Зализняк О.А. 1р. 1963 SO80 172 344+430 774 320+420 740 Київ
13 UT5XG Дергачев А.С. мс 1946 SO80 195 384+410 794 342+390 732 Іршанськ
14 UR5YEI Дереторський І.В. б/р 1972 SO80 153 306+440 746 276+440 716 Чернівці
15 UR5TX Добровольський В.В. б/р 1968 SO80 166 332+410 742 316+400 716 Теофіполь
16 UT4PR Пашкевич М. О. 1р. 1949 SO80 171 342+400 742 310+400 710 Ковель
17 UR7ZO Сабіров І. Р. мсу 1957 SO80 167 330+420 750 302+400 702 Миколаїв
18 UY9VY Будулатий С.С. мсу 1951 SO80 160 320+400 720 298+400 698 Кіровоград
19 UT2SW Пічкур О.П. 1р. 1958 SO80 155 306+410 716 278+390 668 Ів.Франківськ
20 UT5KL Сенюк Л.М. 1р. 1956 SO80 185 360+420 780 288+380 668 Рівне
21 UT4QV Дяченко Ю.В. б/р 1961 SO80 140 280+400 680 258+380 638 Токмак
22 UT2EC Картавых А.В. мсу 1946 SO80 135 264+400 664 236+400 636 Кр.Ріг
23 US5ZFT Данілевич В.Л. б/р 1960 SO80 130 260+400 660 234+400 634 пгт. Доманівка

24 UX0SX Якушев О.В. кмсу 1950 SO80 146 290+400 690 262+360 622 Ів.Франківськ
25 UR3VKR Залоїло Є.М. б/р 1969 SO80 123 244+390 634 230+390 620 с.Константинівка
26 UX4AA Чайка М.Ю. кмсу 1952 SO80 139 266+390 656 238+380 618 Охтирка
27 UR5YAF Шквернюк В. б/р 1977 SO80 117 232+410 642 214+400 614 Чернівці
28 UT3EV Завгородний В. б/р 1948 SO80 142 282+370 652 250+360 610 Дніпродзержинськ
29 UR3VHM Погорілий О.В. б/р 1956 SO80 122 242+400 642 218+390 608 Новомииргород
30 UR5WFP Миськів В.О. б/р 1961 SO80 108 216+400 616 208+390 598 Стрий
31 UR5WKE Ковцун В.О. б/р 1955 SO80 125 246+370 616 226+360 598 Жовква
32 UW1WU Коржов О.П. б/р 1965 SO80 109 218+380 598 202+380 582 Львів
33 UV5ELH Антипов В.В. 1р. 1953 SO80 108 212+400 612 186+380 566 Кр.Ріг
34 UT7AW Петренко В.В. YL 1р. 1966 SO80 94 188+390 578 176+380 556 Суми
35 UT3UFI Захарченко Г.П. 1р. 2002 SO80 97 194+380 574 172+360 532 Київ
36 UR5SL Бялик В.?. 2р. SO80 108 208+370 578 174+340 514 Ів.Франківськ
37 UY2ZZ Копачевський В.А. 1р. 1948 SO80 82 162+350 512 146+350 496 Миколаїв
38 UX7QG Білій А.В. б/р 1984 SO80 81 162+360 522 150+340 490 Пологі
39 UZ5RZ Єрмак В.Д. б/р 1950 SO80 84 154+370 524 138+350 488 Чернігів
40 UR5ZHE Медведев О.В. 1р. 1956 SO80 77 148+350 498 138+350 488 Первомайськ
41 UY2IF Вінніков В.П. мсу 1954 SO80 114 222+290 512 200+270 470 Макеевка
42 US5ZE Вовченко В.К. б/р SO80 84 164+320 484 146+290 436 Братськое
43 UT5YP Сірий Є.М. б/р 1949 SO80 67 130+320 450 118+300 418 с.Василів
44 UT2HC Джалий В.І. б/р 1965 SO80 57 114+290 404 110+280 390 Полтава
45 UR5ZGO Бойко В.В. б/р 1951 SO80 53 102+280 382 84+260 344 Миколаїв
46 UT1UW Гуцол В.Б. 1р. 1945 SO80 60 120+210 330 106+200 306 Київ
47 UR5ZQ Пономаренко В.Г. б/р SO80 43 86+190 276 72+190 262 Первомайск

9. ОДИН ОПЕРАТОР – ДІАПАЗОН 160 МЕТРІВ
Не достатня кількість учасників.

Позивний П.І.П. Р.н. Звання  Груп. зв. зв+обл. Зарах. Очки

1 UT3WX Сташків А.Ю. кмсу 1975 SO160 131 260+400 660 246+390 636 Львів
2 UR5VR Ревякін М.І. мсу 1958 SO160 124 248+380 628 244+380 624 Кіровоград
3 US0YA Ванзяк В.В. кмсу 1958 SO160 130 258+400 658 242+380 622 Чернівці
4 US7UU Свитко А.С. кмсу 1952 SO160 128 252+380 632 238+380 618 П.Хмельницький
5 UR5TM Марцинюк О.І. кмсу 1986 SO160 127 252+380 632 242+370 612 Хмельницький
6 UR3KK Федчук М.П. кмсу 1961 SO160 131 258+370 628 242+260 602 с.Бочаниця
7 UR5WFJ Мезін С.В. б/р 1953 SO160 113 226+370 596 198+350 548 Львів
8 UT5UIA Гай С.Г. мсу 1954 SO160 40 80+160 240 70+150 220 Київ

10. ЗВІТИ ДЛЯ КОНТРОЛЮ

UR5ZSQ, UT2II, UT2PX, US8AR, UX5NW, UR4DXM
UT3UFH, UR5KMI, UR6QV, UR3QTN

11. КОМАНДНІ РЕЗУЛЬТАТИ:
Чернігівська обл. – 11312
UR4RWW-1320, UR4RZX-1230, UX1RX-1352, UR8RF-1240, UX0RR-1118, UY2RA-1066, UT5RQ-1038,
UR5RP-1020, UR7RA-974, UR5ROY-954.

Миколаївська обл. – 9452
UR4ZXX-1218, UR4ZYD-1178, UT4ZG-1276, UY0ZG-1224, UR5ZW-1208, UT5ZL-786, UR5ZTL-730, UY2ZZ-496,
US5ZFT-634, UR7ZO-702.

Дніпропетровська обл.- 9226
UT7EZZ-1414, UR4EYN-1314, UR5EDX-1318, UT5EPP-1108, UT3EV-610, UV5ELH-566, UT0EK-574,
UT5EO-846,UR6EA-840, UT2EC-636.

Івано-Франківська обл. – 8558
UR4SYM-1314, UR4SWF-1060, UT3SO-978, UT3SM-840, US0SU-792, UR5SO-728, US0SY-782, UR5SD-774,
UT2SW-668, UX0SX-622.

5. Кіровоградська обл. – 7872
UR4VWZ-1264, UX1VT-1396, US1VM-1212, UR3VKH-856, UR5VAV-594, UY9VY-698, UR3VKR-620,
UR3VHM-608, UR5VR-624.

6. Полтавська обл. – 4906
UX3HA-1096, UZ2HZ-1024, UR3HC-818, UT7HC-804, UX2HR-774, UT2HC-390.

Запорізька обл. – 4890
UR3QXX-1140, UT7QF-1404, UT1QQ-898, UT2QQ-320, UT7QV-638, UX7QG-490.

м. Київ – 4292
UX1UX-1274, UY2UQ-1220, UX7UU-740, UT3UFI-532, UT1UW-306, UT5UIA-220.

Львівська обл. – 3770
UR5WMM-808, UR5WFP-598, UR5WKE-598, UW1WU-582, UT3WX-636, UR5WYJ-548  (UR5WFJ-?)

Хмельницька обл. – 3580
UR5TL-1140, UR7TB-368, UR5TEX-744, UR5TX-716, UR5TM-612

Київська обл. – 3446
UR4UZA-1368, UR4UWY-1218, UR5UGE-242, US7UU-618

Рівненська обл. – 3428
UT1KWA-538, UX0KN-816, US7KC-784, UT4KL-668, UR3KK-622.

Сумська обл. – 3314
UT0AZA-1320, UY7AWW-820, UX4AA-618, UT7AW-556.

Черкаська обл. – 3306
UR4CXI-1122, UX7CQ-1250, UT0CK-934.

Донецька обл. – 3264
UY5VA-1214, UT8IO-1162, UY2IF-470, UT5YP-418.

Вінницька обл. – 1226
UT5NC-1226

Харківська обл. – 1210
UT0LK-1210

Луганська обл. – 950
UT4MWM-950

Житомирська обл. – 732
UT5XG-732

Волинська обл. – 710
UT4PR-710

Закарпатська обл. – 500
UR4DWP-500

12. НЕ НАДІСЛАЛИ ЗВІТИ:

UT3XX, UR5THP

13. ПРОТЕСТИ

14. ПРОПОЗИЦІЇ ГСК

Надалі, перед відправкою, перевірте чи правильно ви заповнили «шапку» звіту, не забувайте вказувати рік народження та спортивне звання чи розряд.

Головний суддя змагань, СМК – Лазарєв І.А. (US0VA)

Заступник головного судді, СМК – Петровський А.П. (UT5UAQ)

Головний секретар, СНК – Лякін А.В. (UT2UB)

It's only fair to share...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0