Про сплату членських внесків до ГС ВРЛ та ГО ЛРУ

На черговому засідані розширеної Ради ЛКК, групою осіб, піднімалося питання cплати членського внеску до ГО ЛРУ.
Щоб уникнути недорозумінь, та різного тлумачення стану справ, хочу пояснити свою позицію для всіх членів клубу.
Кожен громадянин , в тому числі і радіоаматор , має особисте право бути членом любої громадської організації і не однієї.
Ми, члени Львівського клубу короткохвильовиків , після того як керманичі ЛРУ не дозволили ревізійній комісії, перевірити фінансовий стан ГО ЛРУ, на своїх загальних зборах , прийняли рішення про негайне скликання позачергової конференції ГО ЛРУ. Більшість областей України також вимагали такої конфернції. тогочасне керівництво відмовилося збирати конференцію. Рада ЛРУ, самостійно скликали конфернцію, яка відбулася в травні 2015 року. Було обране нове керівництво ГО ЛРУ (президент Б.Самарцев).
Через короткий час, група радіоаматорів,які до того часу були “при владі в ЛРУ” , правильніше сказати , ті що незаконно , з своєю вигодою, використовували наші членські внески і не допускали членів ревкомісії до перевірки , збирається в Кіровограді ( аж 20 осіб) та вирішує провести ” свою “конференцію”. Від Львіського клубу , на цю конфернцію не було делеговано жодного члена нашого клубу. Але був присутній, Г.Чліянц, який поїхав туди як фізична особа. Ці громадяни, не маючи жодного стосунку права представляти членів ЛРУ всієї України, вдалися до фальсифікацій та обману. Підробивши відповідні документи, подали неправдиву інформацію до державного реєстру ПРО ЗМІНУ КЕРІВНИЦТВА ЛРУ! Розпочалися судові позови. Суди скасували всі їх незаконні зборища, і суди продовжуються далі, а самозванці тим часом захопили QSL бюро і шантажують всю України,вимагаючи грошей у вигляді або членського внеску, або благочинного внеску , головне щоб платили.
Ми вирішили питання з відправкою пошти через Харківське QSL бюро, а на сьогодні вже почав працювати новий QSL сервіс через а.с. 33 м.Київ ГС ВРЛ. До речі , для членів ГС ВРЛ безкоштовний!
Ми, ЛКК , виступали ініціаторами створення ГС ВРЛ , нам також надавалися послуги по пересилці пошти. Внески ми ще не платили до Громадської спілки, але послугами користуємося з моменту їх появи, хоч самі її створення ініціювали.
Я особисто написав заяву та вступив до громадської спілки. Всі хто має бажання стати членом ГС повинен особисто подати заяву, така вимога Закону України.
Так як ми ініціювали створення Громадської спілки, ми звернулися до ГС ВРЛ, щоб нас, як юридичну особу прийняли в члени спілки , і ми мали можливості користуватися послугами цієї організації. Нас , Львівський клуб короткохвильовиків, прийняли в ГС ВРЛ, і ми користуємося всіма правами та сервісом ГС ВРЛ. Вступ клубу в ГС , не забороняє членам клубу бути в інших організаціях!
Хто має бажання користуватися послугами спілки,зобовязаний написати особисту заяву до вступу в ГС ВРЛ.
Далі.
Ми сплатили внески за 2015 рік в ГО ЛРУ!Ми це зробилм з единою метою , щоб було сплачено внесок в IARU за нас, членів ЛКК, та щоб ми мали можливість користуватися QSL сервісом через а.с.56, на яку ще приходить наша пошта. Жодних підтверджуючих документів про сплату внеску до IARU , ми не одержали. Чи сплатили вони наш внесок в IARU ? , чи знову привласнили наші внески- невідомо.
Незважаючи на це, самозванці припинили відправку пошти яка надходить на а.с. 56 і призначена для нас. Більше того, вони подали відомості до державного реєстру , де не включили Львівське обласне відділення ЛРУ до організації ЛРУ !
Після всього цього неподобства, приходить Чліянц (UY5XE) і ще кілька радіоаматорів на Раду клубу, і вимагають щоб Львівський клуб короткохвильовиків заплатив самозванцям внески за 2016 рік. Ми цього зробити не можемо, чому , я написав вище, але кожен хто бажає , може особисто підтримати самозванців які захопили ГО ЛРУ , та переказати кошти на їх рахунок.

Я дав доручення нашому бухгалтеру Вероніці Сташків ( UR5WKA), всім , хто хоче підтримати самопризначених осіб в ЛРУ і заплатити внески до ГО ЛРУ, – безперешкодно , за їх власноруч написаною заявою повернути з каси ЛКК по 50 грн.

It's only fair to share...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0


Comments

  1. By UW1WU

    • By UR5WD

    • By UR5WD

  2. By UR5WD

  3. By UR5WHT