Поздоровлення з 90 рiччям ЛКК

Шановні радіоаматори Львівщини!

Громадська спілка “Всеукраїнська радіоаматорська ліга”, її Президія та Координаційна Рада щиро вітають Вас із знаменною подією у житті львівських радіоаматорів – 90-ю річницею від дня заснування Львівського клубу короткохвильовиків (ЛКК).

Львівський клуб короткохвильовиків, який своє перше зібрання провів у грудні 1926 року, здобув за цей час міжнародне визнання, та за своєю суттю відбувся як міжнародний радіоклуб. Саме Ваш осередок радіоаматорства є одним з найстаріших радіоаматорських об’єднань у Європі після Лондонського та Амстердамського клубів.

За часи свого існування радіоклуб здобув визнання одного з провідних громадських об’єднань радіоаматорів. Ви та ми разом з Вами по праву пишаємося славетними традиціями та історією Вашого радіоклубу, який заслуговує на гідне звання фундатора радіоаматорства на Заході нашої України. Багаторічні зв’язки з провідними радіоклубами Європи та світу не тільки надають нового імпульсу інноваційному розвиткові радіоаматорства, а й сприяють впровадженню світових стандартів, утвердженню авторитету Львівській області, як справжнього центру сучасного радіоаматорства.

Приємно відзначити, що ми маємо з Вами тісну співпрацю та громадські зв’язки , ділове та щире людське спілкування, в кожному із Вас бачимо своїх друзів і колег. Нас чекає велика робота, будемо робити її спільно. Разом ми – одна сім’я!

Переконані, що Ви і надалі будете зберігати та примножувати традиції свого Львівського клубу короткохвильовиків, сприяти прогресу наукової та радіоаматорської думки, робити достойний вклад у розвиток українського радіоаматорства: технічного, спортивного та зв’язківського напрямку.

Бажаємо ветеранам та теперішнім активним радіоаматорам якомога більше життєвого позитиву, життєвого щастя, мирного неба і нових досягнень в радіоаматорстві під нашим спільним жовто-блакитним прапором України!

Слава радіоаматорам!
Слава Україні!

Президент ГС ВРЛ
І. Зельдін, UR5LCV

8 Вересня 2016р.

It's only fair to share...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0