Львів’яни не залишилися без медалей

10-12 лютого в Ужгороді відбулися «Другі очні змагання з радіозв’язку на КВ телеграфом на “Кубок Карпат”». Їх організатором виступили – «Ліга радіоаматорів Закарпаття» (голова Ради Дмитро Павлик / UZ5DX) і «ФРС Закарпаття» (голова правління Владислав Довбака / UZ5DZ)

Прибуло 17 спортсменів з 6 областей України (D, E, I, S, W і Y). Вперше прибули іноземні учасники (два спортсмени з Румунії). Серед українських учасників – два «Майстра спорту міжнародного класу» (МСМК СССР і МСУМК) і чотири «Майстра спорту України» (МСУ).

Львівський клуб короткохвильовиків представляла команда у складі Володимира Швидкого (UR5WMM) та Олександра Коржова (UW1WU).

В особистій першості, за результатами двох турів, переможцем став 23-х річний Alexandru Mancas (YO8TTT). Слід зазначити, що Алекс – Чемпіон світу серед юніорів з «Швидкісний радіотелеграфії» (HST). Друге місце зайняв МСУ В’ячеслав Жук (US2YW), а третім став Львів’янин, КМС, Андрій Сташків (UT3WX).

У командній першості «Великий кубок» поїхав до Івано-Франківська (команда «Прикарпаття» – МСУ UW5SW і UW8SM). Друге місце зайняла команда «YO8D», (YO8TTT і YO8SS), а третє – команда «ЛКК» (МСУ UR5WMM і КМС UW1WU).
Переможцями та призерами по турам стали:
– 1-й тур ( «21 МГц»): YO8TTT, UZ5DX і US2YW,
– 2-й тур ( «28 МГц»): YO8TTT, UT3WX і UR5WMM.

image001
Зліва направо: UR5WFP, UW1WU, UR5WMM і UT3WX

Кажуть: «Не старіють душею ветерани» – приємно було спостерігати роботу в змаганнях нашого ветерана – 70-річного МСМК СРСР В’ячеслава Баранова (UT5DL)

Переможцям і призерам були вручені цінні призи та сувеніри, спонсорами яких виступили як фірми Києва, Львова, Одеси та Ужгорода, так і брати з Курахово (UX5IZ і UX3IO).

image002

А під час традиційного бенкету, в лотереї було розіграно близько десяти потрібних радіоаматорам всіляких виробів.

Не обійшлося і без порушень «Положення» про дані змагання – один з учасників, у другому турі, перевищив обумовлену вихідну потужність … В результаті чого – вигоріла «навантаження» і він, практично, вибув з боротьби:
image004

В останній день був проведений суддівський семінар, в якому взяли участь 5 чол. – Як члени ГСК даних змагань, так і ті, яким участь в ньому дозволить підвищити свої суддівські категорії.

Автор – UY5XE.

Примітка від UR5WCW: Автор цієї публікації, Г.Чліянц (UY5XE), отримав подяку від організаторів змагань за спонсорську допомогу.

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Comments

  1. By UW1WU