LKK.ORG.UA - Правила використання

Реєструючись на форумі “LKK.ORG.UA” (надалі “ми”, “наш”, “спільнота”, “форум”, “LKK.ORG.UA”, “https://lkk.org.ua/forum”), Ви підтверджуєте свою згоду з нижче наведеними умовами. Якщо Ви не погоджуєтесь з ними, будь-ласка, не заходьте і/або не користуйтесь форумом “LKK.ORG.UA”.
Ми залишаємо за собою право змінювати ці правила будь-коли, і зробимо усе для того, щоб проінформувати Вас про це, однак з Вашої сторони було б розумно переглядати періодично цей текст на предмет змін, оскільки користування форумом “LKK.ORG.UA” після оновлення чи виправлення умов користування означає Вашу згоду з ними.

Наш форум працює на базі скрипта phpBB (надалі “вони”, “їхнє”, “програмне забезпечення phpBB”, “www.phpbb.com”, “phpBB Group”, “phpBB Teams”), яке є рішенням для створення форумів, випущене за ліцензією “GNU General Public License v2” (надалі “GPL”) і може бути завантаженим з сайту www.phpbb.com. Обмеження ліцензії GPL для програмного забезпечення phpBB суворо пов'язані з організацією і підтримкою інтернет-дискусій і не впливають на те, що дозволяється/забороняється Адміністрацією форуму чи на поведінку в них.

Ви погоджуєтесь не розміщувати образливі, непристойні, вульгарні, наклепницькі, ненависні, погрозливі, порнографічні та інші матеріали, які можуть порушувати закони Вашої країни, країни, яка надає послуги хостингу для форуму “LKK.ORG.UA” чи міжнародне право. Такі дії можуть призвести до негайної і постійної відмови Вам у доступі до форуму, при цьому Ваш інтернет-провайдер буде повідомлений про це, якщо ми будемо вважати це за необхідне. IP-адреси усіх повідомлень зберігаються для забезпечення проведення такої політики. Ви погоджуєтесь, що Адміністратори і Модератори “LKK.ORG.UA” мають право видаляти, редагувати, переносити та закривати будь-яку тему в будь-який час на свій розсуд. Ви також погоджуєтесь притримуватись правил форуму, якщо такі є в наявності, та виконувати їх вимоги. Як користувач Ви погоджуєтесь, що уся інформація введена Вами буде зберігатись в базі даних. Хоча ця інформація не буде відкрита третім особам без Вашої згоди, ні Адміністрація “LKK.ORG.UA”, ні phpBB не буде нести відповідальність за будь-які дії хакерів, які можуть призвести до несанкціонованого доступу до неї.