УКХ змагання

Модератор: UW1WU

Відповісти
Аватар користувача

TOPIC_AUTHOR
UW1WU
Модератор
Модератор
Повідомлень: 98
З нами з: 22 грудня 2015 23:34

УКХ змагання

Повідомлення UW1WU »

Весняний Кубок України з радіозв"язку на УКХ 2 тур. 7-8 травня 2016р.
Аватар користувача

TOPIC_AUTHOR
UW1WU
Модератор
Модератор
Повідомлень: 98
З нами з: 22 грудня 2015 23:34

Re: УКХ змагання

Повідомлення UW1WU »

Працював з хатньої позициї KN29AT. Техніка TS-790E (без локомотива), Тільки 144МГц 8el+4el фіксованого напрямку. 17 куесо. Найбільша дистанція 623км (HG1Z та HG1W). Було багато станцій з потужніми сигналами, але я каші їв замало - не видно та й не чути мене було там. Використовував ON4KST чат, SDR AFEDRI на другій антені з трансвертером та й ще кілька ноухау.
Від "наших" - особисто чув UR5WCE, UT4WT. Дякую п.Богдану за куесо, а от з п.Ярославом пересіктися так, щоб провести куесо не вдалося.
Додаю скріншот сервісу opencontest. Що кинулося в очі - абсолютна порожнеча у напрямку Волині. Чи то доля така, чи не було нікого з UR5P.
Цікаве друге поспіль куесо з Констянтином EU3AI - антена боком. EW7T писав у чаті, що добре мене розбирає, а от я його зовсім не чув, якщоб воно хоч на градусів з 90 могло би покрутитися, те моє антенне господарство :oops: По інформації з чатів - була там десь аврора, там десь літали (хоч і не дуже) камінці з неба, там десь було потужнє тропо :o
І у котре "радів" від такої кількості нашого, львівського УКХ-шного брата на діапазонах. Повсемісне захоплення УКХ мало би хоч якось відбиватися на кількості учасників у змаганнях такого класу, але захоплення є, а на виході...
Вкладення
111.jpg
111.jpg (193.67 Кіб) Переглянуто 15795 разів
Відповісти

Повернутись до “УКХ та НВЧ - 144 МГц та вище”