Трансівери серії SW2013-2015

Зберігання закритих неактуальних тем.
Аватар користувача

TOPIC_AUTHOR
ur5ipw
HAM member - Novice
HAM member - Novice
Повідомлень: 4
З нами з: 05 січня 2016 13:34

Трансівери серії SW2013-2015

Повідомлення ur5ipw »

Пропоную до обговорення питання по виготовленню та роботі на трансіверах.
Pink Floyd - это не просто музыка,это образ жизни и ошущение мира, а такие большие эмоции вызывает только великое и искренное искусство.
Аватар користувача

us5wfl
HAM member - Novice
HAM member - Novice
Повідомлень: 11
З нами з: 24 грудня 2015 23:59

Re: Трансівери серії SW2013-2015

Повідомлення us5wfl »

Привіт всім!!!! Вітаю з новим роком!!! Я Максим US5WFL. в мене є трансівер sw - 2013 mini, він важить 550 грам, вихідна в нього від 1 - 15 ват... принципово працюю на 1 ват і роблю кюесо дальністю до 2000 км. задоволений ним як слон! Ідеальна іграшка хто любить подоружувати на польові дні!!! в рюкзак вміщається все, трансивер, узгоджуючий пристрій, акумулятор, тангента, та спікер. Також туди кладу антену диполь на рагульці намотаний. Скажу від себе мені подобається трансивер - рекомендую!!!! :D
Аватар користувача

ur5wad
HAM member - Novice
HAM member - Novice
Повідомлень: 5
З нами з: 24 грудня 2015 14:10

Re: Трансівери серії SW2013-2015

Повідомлення ur5wad »

А де можна купити такий трансівер в вигляді конструктора?
Аватар користувача

TOPIC_AUTHOR
ur5ipw
HAM member - Novice
HAM member - Novice
Повідомлень: 4
З нами з: 05 січня 2016 13:34

Re: Трансівери серії SW2013-2015

Повідомлення ur5ipw »

ur5wad писав:А де можна купити такий трансівер в вигляді конструктора?
У вигляді конструктора не вийде купити в одному місці. Треба буде збирати SMD по всій Україні.
Краще купити готовий. м. Стрий 0509005553
Pink Floyd - это не просто музыка,это образ жизни и ошущение мира, а такие большие эмоции вызывает только великое и искренное искусство.
Аватар користувача

TOPIC_AUTHOR
ur5ipw
HAM member - Novice
HAM member - Novice
Повідомлень: 4
З нами з: 05 січня 2016 13:34

Re: Трансівери серії SW2013-2015

Повідомлення ur5ipw »

us5wfl писав:Привіт всім!!!! Вітаю з новим роком!!! Я Максим US5WFL. в мене є трансівер sw - 2013 mini, він важить 550 грам, вихідна в нього від 1 - 15 ват... принципово працюю на 1 ват і роблю кюесо дальністю до 2000 км. задоволений ним як слон! Ідеальна іграшка хто любить подоружувати на польові дні!!! в рюкзак вміщається все, трансивер, узгоджуючий пристрій, акумулятор, тангента, та спікер. Також туди кладу антену диполь на рагульці намотаний. Скажу від себе мені подобається трансивер - рекомендую!!!! :D
Вітаю . Приємно бачити однодумця.
https://www.youtube.com/watch?v=fyGdR2mhMpQ
Тільки прошу вибачення, як що хтось особисто знає Василя UR5WIA. Він у той момент виконував обов'язки оператора з камерою.
Pink Floyd - это не просто музыка,это образ жизни и ошущение мира, а такие большие эмоции вызывает только великое и искренное искусство.
Аватар користувача

us5wfl
HAM member - Novice
HAM member - Novice
Повідомлень: 11
З нами з: 24 грудня 2015 23:59

Re: Трансівери серії SW2013-2015

Повідомлення us5wfl »

ur5ipw писав:
us5wfl писав:Привіт всім!!!! Вітаю з новим роком!!! Я Максим US5WFL. в мене є трансівер sw - 2013 mini, він важить 550 грам, вихідна в нього від 1 - 15 ват... принципово працюю на 1 ват і роблю кюесо дальністю до 2000 км. задоволений ним як слон! Ідеальна іграшка хто любить подоружувати на польові дні!!! в рюкзак вміщається все, трансивер, узгоджуючий пристрій, акумулятор, тангента, та спікер. Також туди кладу антену диполь на рагульці намотаний. Скажу від себе мені подобається трансивер - рекомендую!!!! :D
Вітаю . Приємно бачити однодумця.
https://www.youtube.com/watch?v=fyGdR2mhMpQ
Тільки прошу вибачення, як що хтось особисто знає Василя UR5WIA. Він у той момент виконував обов'язки оператора з камерою.
і мені приємно також... єдине я б хотів щоб у моєму трансивері був САТ інтерфейс.
Аватар користувача

ur5wad
HAM member - Novice
HAM member - Novice
Повідомлень: 5
З нами з: 24 грудня 2015 14:10

Re: Трансівери серії SW2013-2015

Повідомлення ur5wad »

ur5ipw писав:
ur5wad писав:А де можна купити такий трансівер в вигляді конструктора?
У вигляді конструктора не вийде купити в одному місці. Треба буде збирати SMD по всій Україні.
Краще купити готовий. м. Стрий 0509005553
Дякую за інформацію. Люблю все робити сам, спробую купити розібраний.
Аватар користувача

UW1WU
Модератор
Модератор
Повідомлень: 98
З нами з: 22 грудня 2015 23:34

Re: Трансівери серії SW2013-2015

Повідомлення UW1WU »

us5wfl писав: єдине я б хотів щоб у моєму трансивері був САТ інтерфейс.
так САТ інтерфейс там може бути відсутній хіба що мавмисно - не розпаяна 1 мікросхема :D
А так він там є. Чи у Вас варіант міні. Якщо міні - також просто "лікується" його відсутність.

А точно, - міні. Є рецепти. Якщо зацікавитеся, після свят можу допомогти... :shock:
Аватар користувача

us5wfl
HAM member - Novice
HAM member - Novice
Повідомлень: 11
З нами з: 24 грудня 2015 23:59

Re: Трансівери серії SW2013-2015

Повідомлення us5wfl »

UW1WU писав:
us5wfl писав: єдине я б хотів щоб у моєму трансивері був САТ інтерфейс.
так САТ інтерфейс там може бути відсутній хіба що мавмисно - не розпаяна 1 мікросхема :D
А так він там є. Чи у Вас варіант міні. Якщо міні - також просто "лікується" його відсутність.

А точно, - міні. Є рецепти. Якщо зацікавитеся, після свят можу допомогти... :shock:
Так міні! був би вдячний за допомогу!!! 8-) :D
Аватар користувача

us5wfl
HAM member - Novice
HAM member - Novice
Повідомлень: 11
З нами з: 24 грудня 2015 23:59

Re: Трансівери серії SW2013-2015

Повідомлення us5wfl »

Що там на рахунок САТ інтерфейсу?
Аватар користувача

UW1WU
Модератор
Модератор
Повідомлень: 98
З нами з: 22 грудня 2015 23:34

Re: Трансівери серії SW2013-2015

Повідомлення UW1WU »

нуль 5 нуль 430 нуль 1 95

бажано після укр. рамадани :D
Аватар користувача

UW1WU
Модератор
Модератор
Повідомлень: 98
З нами з: 22 грудня 2015 23:34

Re: Трансівери серії SW2013-2015

Повідомлення UW1WU »

us5wfl писав:Що там на рахунок САТ інтерфейсу?
IMG_cr.jpg
IMG_cr.jpg (145.64 Кіб) Переглянуто 46654 разів
Спочатку треба знайти от таку штучку - це є USB-COM(TTL) перетворювач.
Їх зараз повно і в нас, а про алi-екпрес, ебей і нема що говорити. Останній раз брав за 1зелений разом з пересилкою.
Мікросхема може бути люба PL2303, FT232, CP2102. Бавився з ними всіма. Але з першими двома на ос W7, W8, W10 можуть бути танці з бубном - там в драйверах пристроїв вже іде перевірка на підроблені чіпи. CP2102 поки що працює добре. Для того, щоб зв"язати ПК з міні SW, необхідно з цього перетворювача вивести 3 лінії - RxD, TxD SignalGround. Які підключаються до відповідних контактів плати синтезатора, а саме до ніжок ATMega32 TxD, RxD та Ground. Це забезпечить сат-інтерфес. Для того, щоб переводити трансівер в режим передачі, Вам необхідно з платки вивести сигнал RTS і подати його на відповідну ногу ATMega32. Для телеграфа також сигнал DTR. Куда йдуть RTS та DTR - не пам"ятаю - треба дивитися на схему повного SW. Лінії, що з"єднують трансівер з платою перетворювача має бути добре екрановані. Непогано з обох кінців на дроти надіти феритові колечки. Крім того, на компі треба встановити відповідний драйвер (PL2303, FT232, CP2102) та виставити параметри сом-порта, в меню SW необхідно також виставити параметри порта, та особливості обміну.

Далі буде
Аватар користувача

us5wfl
HAM member - Novice
HAM member - Novice
Повідомлень: 11
З нами з: 24 грудня 2015 23:59

Re: Трансівери серії SW2013-2015

Повідомлення us5wfl »

UW1WU писав:
us5wfl писав:Що там на рахунок САТ інтерфейсу?
IMG_cr.jpg
Спочатку треба знайти от таку штучку - це є USB-COM(TTL) перетворювач.
Їх зараз повно і в нас, а про алi-екпрес, ебей і нема що говорити. Останній раз брав за 1зелений разом з пересилкою.
Мікросхема може бути люба PL2303, FT232, CP2102. Бавився з ними всіма. Але з першими двома на ос W7, W8, W10 можуть бути танці з бубном - там в драйверах пристроїв вже іде перевірка на підроблені чіпи. CP2102 поки що працює добре. Для того, щоб зв"язати ПК з міні SW, необхідно з цього перетворювача вивести 3 лінії - RxD, TxD SignalGround. Які підключаються до відповідних контактів плати синтезатора, а саме до ніжок ATMega32 TxD, RxD та Ground. Це забезпечить сат-інтерфес. Для того, щоб переводити трансівер в режим передачі, Вам необхідно з платки вивести сигнал RTS і подати його на відповідну ногу ATMega32. Для телеграфа також сигнал DTR. Куда йдуть RTS та DTR - не пам"ятаю - треба дивитися на схему повного SW. Лінії, що з"єднують трансівер з платою перетворювача має бути добре екрановані. Непогано з обох кінців на дроти надіти феритові колечки. Крім того, на компі треба встановити відповідний драйвер (PL2303, FT232, CP2102) та виставити параметри сом-порта, в меню SW необхідно також виставити параметри порта, та особливості обміну.

Далі буде
Дякую за інформацію.... звісно не хочу показатися не толерантним, чи б ви змогли в мій мінік поставити це все і скільки б це коштувало????
Аватар користувача

UW1WU
Модератор
Модератор
Повідомлень: 98
З нами з: 22 грудня 2015 23:34

Re: Трансівери серії SW2013-2015

Повідомлення UW1WU »

us5wfl писав: чи б ви змогли в мій мінік поставити це все
after ukr. ramadana :D
Аватар користувача

UW1WU
Модератор
Модератор
Повідомлень: 98
З нами з: 22 грудня 2015 23:34

Re: Трансівери серії SW2013-2015

Повідомлення UW1WU »

нагадую, номер телефону
нуль 5 нуль 430 нуль 1 95
Закрито

Повернутись до “Архів форуму”