QSL обмін. ЛРУ ВРЛ та іже з ними

Модератор: UW1WU

Відповісти
Аватар користувача

TOPIC_AUTHOR
UW1WU
Модератор
Модератор
Повідомлень: 98
З нами з: 22 грудня 2015 23:34

QSL обмін. ЛРУ ВРЛ та іже з ними

Повідомлення UW1WU »

QSL обмін. ЛРУ ВРЛ та іже з ними
Аватар користувача

TOPIC_AUTHOR
UW1WU
Модератор
Модератор
Повідомлень: 98
З нами з: 22 грудня 2015 23:34

Re: QSL обмін. ЛРУ ВРЛ та іже з ними

Повідомлення UW1WU »

Прочитавши пару інформаційних повідомлень на сайті однієї з ГО ЛРУ та сайті "Радон" щодо обміну QSL-картками в Україні, захотілося поділитися своїми думками з цього приводу.
Пересічному радіоаматору тяжко розібратися у цьому світі - хто є ху, а ху - є ким... і під яким ху я є. Вибачте за каламбурчик, але... Хотілося би розібратися в ситуації, що відбувається і чи вже не пора послати під три чорти усе та усіх і зосередитися самому на своєму хоббі, або, як варіант, - йти до стодоли та перевірити наявність та гостроту вил і зробити попереній запис на місце до Києва :-) :-) :-) Поліз я до інету і от шо там собі нарив. Отже, що в нас є: ГО ЛРУ під керівництвом Анатолія Кіріленко UT3UY. Є сайт http://uarl.org.ua/, має свою печатку, має повний? контроль над QSL-бюро з національним статусом, має виконком, який виконує усі функції між конференціями. Керівний склад був обраний на черговій конференції у Затоці, як зтверджується частиною аматороів, з порушенням регламенту та фальсифікаціями. Не був сам, судити не буду, може так, а може і ні. Легітимність/нелигітимність діяльності та персональний склад керівних органів доводиться у судовому порядку. Адже, суд ще нічого не довів, а якщо щось доведе, то буде це, аж за наступного царя Гороха. Для нас ще є наш ЛКК. Що до членства, то тут колгосп - справа добровільна, хочеш бути в ЛКК - будь у ньому, а разом з ним (як вже постановили на конференції) і у складі ГС ВРЛ. Хто хоче бути у ГО ЛРУ, то треба утворити обласний осередок свій (якщо такий вже без афішування не утворений, або відновлений, - хто-зна, чого у світі тільки не буває) для побудови вертикалі управління з центру ЛРУ, або вступити до сусідського обласного. Плати внески туди, внески сюди, будь членом тут і будь членом там. Я думаю, що це не забороняється, до стінки ніхто не поставить за членство в 2-3 організаціях одночас. Стає питання - де, як і до кого мені всеж-таки притулитися, і що мені зробити, щоб мої рідкі ДХ-картки, що прямують поштовими хвилями до поштової скриньки 56 у Київі потрапили до мого столу, а не у смітник, або з ганебним клеймом «Нот мембер» не були відправлені назад? Так от у цій ГО ЛРУ приймається прекрасне і демократичне рішення щодо QSL-бюро та нечленів. Акт, прямо, милосерддя якійсь для мене і таких, як я з їхнього боку. Рецепт, що надала ЛРУ Кіріленка є дуже простим і зрозумілим - заплатити 50 Грн. і стати членом її (і дивись, як нас багато однодумців сплочених навколо....), або не ставай її членом, а плати, навіть не у двічі і тричі більше, а у цілих п"ять разів. Фігасє, апетити у волонтерів по обробці вхідної кореспонденції (чи не у волонтерів). Мало того, ще пропонують оформити це не як оплату за надані мені послуги, що було би логічно і чесно навіть за такі гроші, а закликають мене обманювати, робити доброчинність (а почитати закони про доброчинні внески, віра, напевно, не дозволяє...)
Пробігся розділами сайту RSGB (так, так - тої самої, з Great Britain), а як там в них справи з роботою по збільшенню кількості членів, або збільшення поступлень за рахунок нечленів. Думаю, що знайду відповіді там. Знайшов.
RSGB Membership http://www.rsgbshop.org/acatalog/Online ... GB_22.html
RSGB QSL Receive Service http://www.rsgbshop.org/acatalog/RSGB_Q ... rvice.html
А хрєнові от у них справи, ніхто такої роботи не проводить, немає гасел про патріотизм до GB, немає в них розумних, кмітливих та з масштабним мишленням керівників, які тільки вони знають оптимальний шлях поповнення бюджету їхньої установи. Ніхто там не вміє виконувати планів по подальшому збільшенню кількості членів-патріотів.
А якщо серйозно, то просто вражає величина внеску до QSL Receive Service (це аналог оплати не члена, якій прагне своїх карток). Це- 12,20,28 фунтів відповідно на рік, на два, на три. Так, кинути на калькуляторі, трохи більше, ніж пропонується доброчиннутися нам до ЛРУ Кіріленка. Але той факт, що дохід пересічного громадянина G, зовсім не "трошки" більший за дохід пересічного громадянина UR. Ще й зауважив собі, що в нас переставлено усе з ніг на голову. Мало би бути так -хочеш бути членом, нести гордо звання того самого члена тої самої організації, отримувати бюлетені, атрибутику, додаткові послуги, консультації та інше, - тоді роби щось для своєї організації і сам, підтримуй свою організацію - заплати більше, а не май хитру дупу, рішати фінансові питання і питання статистичної кількості членів своєї організації за чужий, а не за свій рахунок. Логічно, що оплата нечленом має бути меншою за оплату членом, бо нечлен не отримує більшості послуг при рівних правах, у даному випадку, на отримання карток... Але для цього треба дружити з логікою та здоровим глуздом. Про такі речі як сумління та порядність по відношенню до колег нечленів я вже мовчу. Відсутність у відповідних документах жодних калькуляцій (або посилань на них) по витратах на обробку вхідної пошти, прохання вносити певну суму у вигляді доброчинного внеску знов наштовхує на думку про героїв Ільфа та Петрова. Та ще й здоблюють усе це патріотизмом. Цитата з Протоколу засідання Ради громадської організації Ліга радіоаматорів України № 3/1-16 від 28 квітня 2016 р. - «Враховуючи непросту ситуацію, що склалася в Україні, та патріотичну спрямованість діяльності ЛРУ, пропонується суттєво зменшити таку суму, наприклад, до 10 у.о. (у перерахунку на курс НБУ на момент прийняття рішення – 250 грн) на рік.» А на «Радоні» прочитав ще й такий діамант радіоаматорської літературної творчості, - що «Бути членом ЛРУ не лише почесно, практично, але й патріотично». А от де ж та межа, яка відділяє патріотизм від ідеотизму і цинізму!? І не про халяву я пишу, щоб хтось щось мені безоплатно зробив, я прекрасно усвідомлюю, що люба робота має бути оплачена. Основна теза – мене вражає і ображає дискрімінаційна різниця в оплаті членами і нечленами майже еквівалентних послуг (у нечлена послуг менше) та отримання надприбутків, які ховаються під доброчинні внески (як варіант). Погана все ж-таки методика залучення членів і грошей методом шантажу. Пропоную для початку піднімати та обговорювати це питання на місцевому рівні, оформляти офіційні листи з нашими правомірними вимогами щодо еквівалентної оплати вхідної пошти членів та нечленів до ГО ЛРУ, ГС ВРЛ. Якщо не почнемо та не зрушимо це питання зараз, через де-який час буде пізно, поїдуть наші довго очікувані картки до помийок, думаю, навіть назад з клеймом нечлена відправляти їх ніхто не буде , враховуючи ціни вже на вихідну пошту. А так хочеться нормально впроваджувати своє право на своє хоббі, самому рішати бути членом чи не дуже ім бути, і мати хоч маленьку радість від радіо у цьому неспокійному світі.
Так, і на сам кінець, на «Радоні» прочитав, що ГО ЛРУ отримала та відправила
Входящую иностранную почту получено и разобрано:
Япония - 25,0 кг
Россия - 2,0 кг
Индия - 0,4 кг
Канада - 0,5 кг
Тринидад и Тобаго - 0,1 кг
…..
Для членов ЛРУ почту отправлено в следующие области:
АР Крым
Запорожская
Харьковская
І дуже хочетсься вірити, що всі 28 кілограм вхідної пошти пішли членам ЛРУ у три області. А якщо без жартів, яка вага відправленого? Дайте мені цю цифру і я скажу, хто ви є…
Вкладення
RSGB_QSL_RS.jpg
RSGB_QSL_RS.jpg (30.8 Кіб) Переглянуто 46145 разів
smallCLASSIC.jpg
smallCLASSIC.jpg (30.24 Кіб) Переглянуто 46145 разів
Аватар користувача

ur5wq
Член ЛКК
Член ЛКК
Повідомлень: 24
З нами з: 22 грудня 2015 19:52

Re: QSL обмін. ЛРУ ВРЛ та іже з ними

Повідомлення ur5wq »

Сашко, не нагнітай. Суд усе давно вирішив. Тільки вони (ЛРУ) на нього забили. Щодо ЩСЛ - карток, то особисто мені LoTW достатньо. Я не бачу тут жодної політики крім банального злодійства. Ще здається мені, що просто стара КГБ-ешна гвардія залишилася "не у дел", і тепер мутить воду.
Аватар користувача

TOPIC_AUTHOR
UW1WU
Модератор
Модератор
Повідомлень: 98
З нами з: 22 грудня 2015 23:34

Re: QSL обмін. ЛРУ ВРЛ та іже з ними

Повідомлення UW1WU »

Якщо ні, так ні, але спитатися можна?
Як на мене, то і мені LoTW-у достатньо, і на один-два direct в місяц знайду. З рештою, треба мінятися і переходити на нові технології і на гумових ляльок, ой, тобто на екуесель :lol: :lol: :lol:
А паперових карток, так ото нехай купка німецькіх один раз на два роки прийде самовивозом через бюро, перебраних, а хто своїх ДХ-карток захоче, то з поклоном до столиці, персонально... :lol: :lol: :lol: тепер вже знаєм до кого :lol: :lol: :lol:
Та ото, видно, я один такий буйний, що скачу від радості від новенької листівочки. Добре, немає проблеми, немає і розмови. Тему закриваю, мовчу і не нагнітаю.
Аватар користувача

UR5WCW
Супермодератор
Супермодератор
Повідомлень: 97
З нами з: 04 січня 2016 08:25
QTH: Львів

Re: QSL обмін. ЛРУ ВРЛ та іже з ними

Повідомлення UR5WCW »

ur5whq писав:Сашко, не нагнітай. Суд усе давно вирішив. Тільки вони (ЛРУ) на нього забили. Щодо ЩСЛ - карток, то особисто мені LoTW достатньо. Я не бачу тут жодної політики крім банального злодійства. Ще здається мені, що просто стара КГБ-ешна гвардія залишилася "не у дел", і тепер мутить воду.
Левко, а хто тобі сказав, що вони злодії? Наскільки я знаю, то суд по цій справі надалі відкладений і буде тягнутися довго.
Шо маємо на тепер - за моєю інформацією, нац. QSL бюро інших країн будуть співпрацювати лише з UARL, се б то ЛРУ, а не з ВРЛ.
Висновки робіть самі.
А те, що теперішнє керівництво ЛКК самостійно вирішило вступити до ГС ВРЛ, то якра свідчить про те хто і що хоче розколоти.
Наявний приклад - на головній сторінці сайту ЛКК розміщено повідомлення про розширене засідання. По п.5 як раз все навпаки ніж було, і так і не зрозуміло, що і до чого..

Мені, як людині яка, як і ти, стояла на початку створення ЛВ ЛРУ і потім ЛКК, дивно, образливо і соромно за поведінку теперішнього керівництва ЛКК.

Щодо карток - тобі LoTW, а комусь потримати в руках картку, наприклад від FT4TA, набагато цікавіше, ніж помітка в лотві.
=== UR5WCW (Vlad)
73!
Аватар користувача

UR5WCW
Супермодератор
Супермодератор
Повідомлень: 97
З нами з: 04 січня 2016 08:25
QTH: Львів

Re: QSL обмін. ЛРУ ВРЛ та іже з ними

Повідомлення UR5WCW »

UW1WU писав: Та ото, видно, я один такий буйний, що скачу від радості від новенької листівочки. Добре, немає проблеми, немає і розмови. Тему закриваю, мовчу і не нагнітаю.
Сашко, ти не один такий)) Слова Левка я можу пояснити лише тим, що в кожного є свої інтереси і йому QSL-обмін просто не цікавий. Подивимось, що будуть говорити прості аматори, коли за півроку до ЛКК не прийде QSL-пошта. ))
=== UR5WCW (Vlad)
73!
Аватар користувача

ur5wq
Член ЛКК
Член ЛКК
Повідомлень: 24
З нами з: 22 грудня 2015 19:52

Re: QSL обмін. ЛРУ ВРЛ та іже з ними

Повідомлення ur5wq »

Я також люблю отримувати карточки, але : 1. Не раз був свідком як на другий день після похорону аматора все це летіло до смітника ( я вже задумуюсь над цим :o ) 2. Мені зараз більш комфортно працювати через LOTW і e-QSL; 3. Майже усі DX-и я і так отримую Direct-ом: 4. Не помилюся, якщо скажу що від 30 до 50 відсотків членів ЛКК не мають карточок та не працюють на КХ.
Аватар користувача

ur5wan
Член ЛКК
Член ЛКК
Повідомлень: 1
З нами з: 10 червня 2016 08:31

Re: QSL обмін. ЛРУ ВРЛ та іже з ними

Повідомлення ur5wan »

Решение суда ещё нет!
" Доброчинний внесок " платится один раз при вступлении в ЛРУ, а дальше как всегда 50 грн.
А в нашем случае получается, что при выходе ЛКК из ЛРУ каждый аматор при вступлении в ЛРУ должен заплатить "доррочинний внесок " , а если бы ЛКК есть членом ЛРУ, то все члены клуба автоматически становятся членами ЛРУ!!!
А теперь вопрос " Кто обогащает ЛРУ при выходе ЛКК из таковой? "
Советую перед разговорами за и против хорошо подумать и подсчитать, а то каламутить воду - себе вредить, и смуту вводить!!!
Аватар користувача

TOPIC_AUTHOR
UW1WU
Модератор
Модератор
Повідомлень: 98
З нами з: 22 грудня 2015 23:34

Re: QSL обмін. ЛРУ ВРЛ та іже з ними

Повідомлення UW1WU »

Пройшов де-який час і все поступово нормалізується - і розцінки для нечленів нормальні.... Може ще хтось не знає, що в індивідуальному порядку можна отримувати забугрову QSL-пошту.

http://www.uarl.org.ua/index.php/qsl-by ... ami-go-lru

а не можно було зразу?
Аватар користувача

TOPIC_AUTHOR
UW1WU
Модератор
Модератор
Повідомлень: 98
З нами з: 22 грудня 2015 23:34

Re: QSL обмін. ЛРУ ВРЛ та іже з ними

Повідомлення UW1WU »

Дуже цікаво читати свої дописи двох-трьох річної давнини або, може, і більш старі. Іноді дивно стає від свого світогляду того часу. Іноді страшно. Страшно від того, що час сплинув, де-кого зі своїх колег більше не зможеш чи то підтримати, чи то, навпаки, спробувати переконати, а ось свої переконання так і не зрушили ні на йоту з місця. Як то було, там і залишилось. Але частіше, зі зміною обставин, міняється і своє відношення до тої, чи іншої події, тої, чи іншої сутності. Повернутися і не тільки прочитати, а й написати пару слів про картковий обмін мені не тільки захотілося, але я у тому побачив і необхідність, як то не дивно, завдяки конференції, точніше загальним звітним зборам ЛКК.

Далі буде...
Аватар користувача

TOPIC_AUTHOR
UW1WU
Модератор
Модератор
Повідомлень: 98
З нами з: 22 грудня 2015 23:34

Re: QSL обмін. ЛРУ ВРЛ та іже з ними

Повідомлення UW1WU »

Такими темпами п"ятирічку за три роки ніяк не виконати :-)
Мені от що не давало спокій. Багато моїх колег просто не знають, що отримувати та відправляти картки можна і зараз. Причому, як на мене, навіть, простіше, ніж було раніше. Я не агітую до вступу до ЛРУ. Але, поскільки, саме ЛРУ є офіційним національним представником радіоаматорських організацій України у ІАРУ, то всім офіційним QSL бюро ІАРУ рекомендовано пошту скеровувати саме до цієї організації. QSL обмін є , безумовно, впливовим важелем до збільшення кількості членів, поступлення коштів у вигляді членських та іншіх внесків любої організації. Тому займатися цим видом діяльності прагне не тільки ГО ЛРУ, а також ГС ВРЛ та де-які потужні клубні організації. На скільки чистоплотними виявляються методи досягнення цієї мети, чи наскільки юридично обгрунтованою є ця діяльність з боку різних претендентів,- я не беруся судити, не хочу у тому розбиратися, мені то не цікаво і не буду. Однак, факт залишається фактом - офіційним QSL бюро через яку відбувається левова частина обміну картками є таке бюро від Громадської Організації Ліга Радіоаматорів України, та сама скриня №56. Послуги надаються членам цієї організації та особам-нечленам цієї організації, які виконали певний протокол.
Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Тому навожу посилання на інтернет ресурс, де можна отримати майже всі відповіді, що стосуються обміну картками http://www.uarl.org.ua/index.php/qsl-by ... dok-raboti

Також пропоную переглянути мою особисту відправку, останнім часом, на жаль нечасту.
Вкладення
3.jpg
3.jpg (65.48 Кіб) Переглянуто 31804 разів
2.jpg
2.jpg (54.12 Кіб) Переглянуто 31804 разів
1.jpg
1.jpg (45.51 Кіб) Переглянуто 31804 разів
Відповісти

Повернутись до “КХ та 50 МГц”