Памяті Тадеуша Кокошкі SP7L

Як швидко біжить час. 14 травня 2017 року минає 10–та річниця смерті великого друга львівських радіоаматорів, почесного члена ЛКК, Тадеуша SP7L (ex SP7LZD).

SP7L

Познайомився я з ним в ефірі в середині 90-тих років. Після багатьох QSO Тадеуш виразив бажання приїхати до Львова і попрацювати звідси в ефірі.
Я запросив його з колегами з Польщі до себе. Пам’ятаю, як зустрічав польських колег в Мостиськах, як цікаво їм було у Львові. Разом з Тадеушем тоді приїхали Анджей SQ7B (ex SQ7BCG), Вєслав SQ5ABG, Чеслав SP2QCR. Це був жовтень 1999 року. Працювали польські колеги спеціальним позивним UT/3Z∅AIR, який ми їм оформили в УДЦР в Києві. Пайл-ап тоді в ефірі був несамовитий. Поселились вони в літніх будиночках станції туристів по вул. Івана Франка. Зараз на цьому місці знаходиться Генеральне Консульство Польщі. Ті декілька днів їх перебування у Львові промайнули дуже швидко. Разом ми ходили Львовом, його історичними місцями, відвідали колективки UR4WWW, UR4WXQ та знайомились з львівськими радіоаматорами.
А в наступні роки теж були багаторазові відвідини Львова, Дрогобича, Борислава. А спільні польсько-українські експедиції на Говерлу…
В усіх цих заходах активну участь брав Тадеуш Кокошка та організовував на ці поїздки польських аматорів.

Вічного тобі польоту в нашому радіоефірі, дорогий Тадеуш!
Ми тебе ніколи не забудемо!

Від імені львівських радіоаматорів Ігор UR4WG.

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin