КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує на навчання

Дорогі наші друзі радіоаматори,
Від себе особисто, і від імені колективу радіоаматорів радіотехнічного клубу “Політехнік” UT7UZA – Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” звертаємось за допомогою до вас дорогі друзі з нашої великої багатотисячної радіоаматорської сім’ї!
У 2017 році Ваші, і Ваших друзів та знайомих діти і внуки будуть вступати на навчання до Вищих навчальних закладів України. Будемо вдячні Вам за надану нам агітаційну допомогу і профорієнтацію в школах, ліцеях, гімназіях, серед випускників технікумів і коледжів (молодші спеціалісти), в проведенні бесід з випускниками та їх батьками, та направлення їх адресно до нас на бюджетне (безкоштовне) навчання в Інститут енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) – КПІ імені Ігоря Сікорського”.
В нашому інституті є багато сучасних прекрасних спеціальностей з: енергозбереження, електропостачання та енергоменеджменту; екології; гірничої справи; автоматизації та електромеханічного обладнання підприємств; теплотехніки та ресурсозбереження.
КПІ ім. Ігоря Сікорського забезпечує: безкоштовне навчання, проживання в гуртожитку протягом усього навчання; отримання звання офіцера (наявність військової кафедри); працевлаштування на підприємствах і організаціях України. Ми надамо всіляку допомогу і підтримку Вашим дітям і онукам.
Для мене і нашого колективу де я працюю, буде особливо важлива і неоцінена Ваша допомога для моєї кафедри – інженерної екології, яка запрошує випускників шкіл, ліцеїв, гімназій, технікумів і коледжів (молодших спеціалістів) для навчання у нас за спеціальністю “101 Екологія”, спеціалізація: інженерна екологія та ресурсозбереження.
Необхідними сертифікатами ЗНО для спеціальності “101 Екологія”, є: українська мова; математика; хімія ( або географія).
Звертаємо особливу увагу випускників технікумів та коледжів для яких виділені спеціальні місця на бюджетну (безкоштовну) форму навчання.
Більше про кафедру інженерної екології, спеціальність, умови вступу , студентське життя ви можете дізнатися на сайті: www.ecology.kpi.ua та подивившись відео зняте нашими студентами спеціально для вас: https://www.youtube.com/watch?v=Y1IWFBdHpQ0
Ми будемо дуже раді нашому новому радіоаматорському поповненню, яке після вступу до КПІ продовжить свої радіоуніверсітети в нашому знаменитому клубі UT7UZA !

До речі, наш радіоклуб UT7UZA знаходиться в навчальному корпусі 22 нашого інституту, де Ви і будете навчатися з обраної спеціальності.!
Дуже сподіваємося на Вашу допомогу наші дорогі друзі! За довідками та консультаціями звертайтеся до нас по емейл:       та за тел. 050 – 380 – 95 – 78
Будемо завжди раді зустрітися з Вами у зручний для Вас час за адресою: м Київ, вул.Борщагівська 115, корпус 22, каф. ІЕ та в нашому клубі UT7UZA !

З повагою,
Микола Іванович Сергієнко, UXØUN,
керівник радіоклубу “Політехнік” UT7UZA,
КПІ ім. Ігоря Сікорського, м. Київ

Теги: