ГОВЕРЛА-2017 Звіт EM44WFF

В період з 05.08 по16.08.2017 року відбулася чергова радіоекспедиція львівських радіоаматорів в Карпатський національний парк (URFF-0039, URDA IF-05, KN28GD) та на найвищий щит України – гору Говерла (2061 м.).

В склад радіоекспедиції входили львівські радіоаматори – Аскольд (UR5WAC), Ігор (UR4WG) та радіоаматорська родина – Андрій (UT3WX), його XYL Вероніка (UR5WKA) та їхній 3-х річний син Ростик. Апаратура вже перевірена в попередніх радіоекспедиціях – трансівер ICOM-7000, антена LW на КХ та ручні станції на УКХ – Voyager, Baofeng. Живилась апаратура від бензогенератора. Використовувалися кличні знаки EM44WFF, UR4WXQ/p та особисті позивні.
В перші дні Карпати зустріли нас рясними дощами, а потім почалась справжня спека – більше 30 C, що на висоті 2000 м. над рівнем моря може спричинити тепловий удар та надто інтенсивну засмагу. Активно велась не тільки робота в ефірі, але відвідали озеро Несамовите, декілька разів піднялися на Говерлу. Особистий рекорд встановив 3-х річний Ростик. Він самостійно з батьками піднявся на Говерлу де і отримав заслужену нагороду – медаль підкорювача Говерли. На коротких хвилях без проблем проводились CW та SSB зв’язки з Європою та навіть з Японією. А з Говерли на УКХ (діапазон 430 МГц) найдальший зв’язок був проведений з US0NY з Вінниці ( і це з ручної станції).
Час пробіг швидко. Надовго запам’ятаються карпатські краєвиди, джерельна вода та бездонне нічне зоряне карпатське небо.
До нових радіоекспедицій!
73! UR5WAC

It's only fair to share...Share on Facebook1Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0