Засідання КТК 13 жовтня 2021

На 13 жовтня(в середу) 2021 р. о 10.00 заплановане чергове засідання Кваліфікаційно-технічної комісії (КТК). Прохання зацікавлених осіб на здачу кваліфікаційного іспиту для отримання особистого кличного знаку (а також хто хоче підвищити свою категорію) мати при собі Паспорт (а також ксерокопію цього паспорту та ідент. номеру), надати свій e-mail для подальшого контакту з Львівською філією УДЦР і номер мобільного телефону. Мати технічну документацію на КХ (або  УКХ) апаратуру для реєстрації. А також засоби індивідуального захисту (маска і т.д.)
Вимоги щодо знань (відповідно для різних різних категорій) представлені в Регламенті аматорського радіозв’язку України.
Засідання КТК відбудеться з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних норм (враховуючи теперішню ситуацію) за адресою :
м.Львів вул. Івана Франка 133 Львівський ОЦНТТУМ. Поруч зупинка автобусу № 53.

Примітка:  Оскільки ситуація з входженням Львова до різних епідеміологічних зон є непередбачуваною (на цей час може бути запроваджена і червона зона), тому прохання – зацікавленим осібам слідкувати за інформацією на сайті ЛКК та на УКХ круглих столах. Адже при запровадженні червоної зони та суворих обмежень на зібрання людей, проведення КТК може бути відкликане в останній момент.

TNX UR4WG