Детальніше про “КУБОК ЛЕВА” з радіозв’язку на УКХ ЧМ 2024р.

Додаткова інформація для потенційних учасників змагань.
Для того, щоб прийняти участь у змаганнях на “Кубок Лева” з радіозв’язку на УКХ ЧМ, – далі по тексту “Кубок Лева”, – необхідно відпрацювати за правилами Регламенту ІАРУ під час проведення змагань IARU Reg.1 145 MHz Contest та IARU Reg.1 UHF/Microwaves Contest, відповідно, по етапах, надіслати свої звіти в електронному вигляді у форматі *.EDI на сервер ІАРУ за посиланням: Звіти завантажуються тут у триденний термін після завершення кожного етапу змагань.
За результатами підрахунку роботи учасників змагань на сервері ІАРУ за ОБИДВА етапи серед учасників Львівської області, будуть підбиті підсумки учасників у межах “Кубка Лева” і визначений абсолютний переможець (не залежно від категорії учасників) за максимально підтвердженою кількістю поінтів.

Звертаю увагу, що організація ІАРУ для всіх своїх змагань (50 МГц, УКХ і вищі частоти) розроблений один загальний регламент. З оригіналом Регламенту змагань ІАРУ (положення змагань) англійською можна ознайомитися за посиланням: Регламент англійською
Отже, дати та час проведення – першій етап “Кубка Лева” (ІАРУ 1 Регіон 145 МГц Контест): з 14:00 UTC 07 вересня по 13:59 UTC 08 вересня 2024р. Другий етап “Кубка Лева” (ІАРУ 1 Регіон Контест на НВЧ/Мікрохвилях): з 14:00 UTC 05 жовтня по 13:59 UTC 06 жовтня 2024р.
Частоти згідно етапів “Кубка Лева” згідно дозволеного розподілу частот, що наведено у Таблиці 12 Додатку до Регламенту радіоаматорського звяз’ку України, який можна завантажити за посиланням: Тут можна знайти таблицю 12, у тому числі
Вид випромінювання для учасників “Кубка Лева” – телефон ЧМ (FM) (для учасників змагань ІАРУ – телефон ЧМ (FM), телефон SSB(USB), телеграф CW).
Категорії учасників :
для учасників “Кубка Лева”
– Один оператор;
– Багато операторів (колективна радіостанція – команда);
для учасників змагань ІАРУ
– Один оператор;
– Багато операторів (команда);
– Один оператор (6 годин роботи). Визначений період може ділитися на дві частини з перервою не менше двох годин.
– Багато операторів (6 годин роботи). Визначений період може ділитися на дві частини з перервою не менше двох годин.
Номера для обміну складаються з: RS(T), порядкового номеру зв’язку, шестизначного QTH-локатора, наприклад, 59 006 KN29AT.
Для “Кубка Лева” зараховуються усі проведені та підтверджені радіозв’язки з усіма кореспондентами телефоном ЧМ (FM) (не тільки з учасниками з Львівщини).

Звертаю увагу на дуже стислі терміни подачі звітів у 2024 році – мають бути подані на протязі трьох календарних днів з моменту завершення змагань!
Додатково інформую, що для роботи та (або) формування звітів можна використовувати контестлогери такі, як: TR4W, N1MM, DXLog та інші.
Використання N1MM для роботи та формування звіту детально розглядаються на форумі ЛКК за посиланням:
Про логер
та
Про налаштування для роботи у тесті та формування звітів
Згідно рекомендацій, при випромінюванні телеграфом, телефоном SSB (USB) слід використовувати антени горизонтальної поляризації, а телефоном ЧМ – вертикальної. Але це зовсім не означає, що зв’язок в одній моді на антенах різної поляризації не можливий. Варто спробувати.

Хорошою допомогою учасникам є чат ON4KST. Домовленість про радіозв’язок у цьому чаті (але сам радіозв’язок при цьому проводиться виключно в ефірі за допомогою трансиверів, антен) не забороняється регламентом і не є для цих змагань порушенням радіоаматорської/спортивної етики. Багато учасників користується цим засобом, що сприяє підвищенню кінцевого результату.

Коротке керівництво у малюнках можна знайти на форумі ЛКК за посиланням:

Тут про чат ON4KST у малюнках

Обговорити чи задати питання можна на форумі ЛКК за посиланням: Тема форуму про “Кубок Лева” тут

Також, я сам доступний для дискусії щодо “Кубка Лева” через любий доступний вид зв’язку.


З найкращими побажаннями, успіху! 73!
Alex, de UW1WU