Фестиваль «Літня львівська зустріч» відбувся!

Організатором фестивалю, який проходив 23-25 червня ц.р. в смт Родатичі (база відпочинку ЛОРТА «Сокіл» – 30 км від Львова), був «Львівський клуб короткохвильовиків» (ЛКК).
Прибуло близько 40 короткохвильовиків (вкл. членів Їх сімей, та гостей: SP5VJO та SQ5HAU – «Почесні члени ЛКК», SP6CT та SQ6XL, а також делегація «Ліги радіоаматорів Закарпаття» (ЛРЗ): UT5DL, UZ5DX та UZ5DZ).

image001

Частина учасників Фестивалю біля прапору ЛКК

Частина учасників Фестивалю біля прапору ЛКК

Кожний зареєстрований учасник отримав так званий «Реєстраційний пакет», який містив: «Програму фестивалю» та його «Емблему», «Бейджик учасника», лотерейний квиток та меморіальний диплом «Почесного члена ЛКК» – «Наш VE6JO/UB5BK»:

image003

Програма була насиченою (особливо – субота).
Розпочався Фестиваль традиційним боєм дзвону, який нам на 90-річчя клуба подарували польські «Почесні члени ЛКК»:

image004

Працював «Ярмарок продажу радіоапаратури» (було виставлено більше ніж сто різних пропозицій).
Була проведена «Очна відкрита першість Львівської області з радіозв’язку на КХ (QRP) телеграфом (“Малий кубок Львова”). Нажаль, прийняли участь тільки п’ять спортсменів, з яких: два МСМК СРСР та МСУМК, один МСУ та два КМСУ. Переможцем став КМСУ Олександр Коржов (UW1WU), який за 30 хв. провів 33 QSO та отримав «Малий кубок Львова», «Диплом» 1-го ступеня та пам’ятний приз:

На фото: UW1WU (зліва) та UY5XE

На фото: UW1WU (зліва) та UY5XE

Друге та третє місця зайнали Дмитро Павлик (UZ5DX) – 32 QSO та Андрій Сташків (UT3WX) – 31 QSO, які отримали медалі та «Дипломи» відповідних ступенів.
Команди ЛКК (UW1WU та UT3WX) – 64 QSO та ЛРЗ (UZ5DX та UT5DL) – 46 QSO були нагороджені «Дипломами» відповідних ступенів, а члени команд – медалями і «Дипломами» відповідних ступенів та пам’ятними призами:

Команда ЛКК: UT3WX та UW1WU

Команда ЛКК: UT3WX та UW1WU

Решта учасників змагань отримали пам`ятні «Сертифікати».

В «VHF mini-test» (діапазон – «2 м») прийняли участь 12 аматорів. Перше місце зайняв Володимир Козлов (UT7WO), який за годину провів 25 QSO і отримав «Диплом» 1-го ступеня та цінний приз від спонсора:

UT7WO з цінним призом

UT7WO з цінним призом

Другим став Володимир Швидкий (UR5WMM) – 23 QSO, а третє місце зайняв В’ячеслав Баранов (UT5DL) – 22 QSO, які і отримали медалі та «Дипломи» відповідних ступенів.
В «Експрес-вікторині QUIZ-CW» прийняли участь 12 бажаючих, які за 5 хвилин повинні були дати відповідь на 9 питань з історії CW. Найбільше правильних відповідей (8) дав Роман Гринишин (UR5WAH), який отримав «Диплом» 1-го ступеня та пам’ятний приз. Другим став Андрій Сташків (UT3WX) – 6 відповідей, а третє місце зайняв Андрій Михота (US8ITC) – 5 відповідей, які і отримали «Дипломи» відповідних ступенів.

Вдалий «Сліпий пошук “Лисиці”» на діапазоні «3,5 МГц» продемонстрував Володимир Швидкий (UR5WMM), який не брав в руки приймач «Мисливця» 42 роки…

UR5WMM - «Сліпий пошук “Лисиці”»

UR5WMM – «Сліпий пошук “Лисиці”»

Були проведені показові змагання з прийому телеграфного PILE-UP (з використанням програми Morse Runner), в яких прийняли участь 7 короткохвильовиків. Першим був Володимир Швидкий (UR5WMM), який набрав 400 очок. Другим – Андрій Сташків (UT3WX) – 256 очок, а третім – Дмитро Павлик (UZ5DX) – 210 очок. UR5WMM був нагороджений медаллю і «Дипломом» 1-го ступеня та пам’ятним призом, а UT3WX і UZ5DX отримали медалі і «Дипломи» відповідних ступенів:

image009

Останній захід «Програми» – Лотерея, в якій було розіграно 40 “лотів”. Решта, після розіграшу, були продані на “Аукціоні” за символічну ціну:

image010

«ПОДЯКАМИ» Ради ЛКК були відзначені:
– як інформаційні спонсори: сайт радіоклубу «Дельта» та сайт Ліги радіоаматорів України;
– як спонсори фестивалю: Jerzy Ostrowski (SP5VFJO), Malgorzata Ostrowska (SQ5MO) та Krzysztof Wieczerzynski (SQ5HAU); – за відеозйомку Фестивалю – Володимир Дим (UR5WDQ).

Спонсорами призів були Олексій Тищенко (UR5WLA) та Георгій Чліянц (UY5XE).

До наступних зустрічей!

Георгій Чліянц (UY5XE), голова Оргкомітету

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin